Yılmaz Özdil son çıkışıyla yine gündeme oturdu! Tek satırlık mesajı ses getirdi

Sözcü gazetesi yazarlarından Yılmaz Özdil yine ses getirecek bir paylaşım yaptı! Yılmaz Özdil'in paylaşımına destek yağdı

Yılmaz Özdil son çıkışıyla yine gündeme oturdu! Tek satırlık mesajı ses getirdi
Yayınlanma Tarihi : 06 Kasım 2021 04:53

Sözcü gazetesi yazarlarından olan Yılmaz Özdil yazdığı köşe yazıları ve kitapları kadar sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor.

İktidarın korkulu rüyası olan Yılmaz Özdil korkusuz çıkışlarıyla biliniyor. Sosyal medyadan zaman zaman gündemi yorumlayan usta kalem zaman zaman da kısacık ama anlamlı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Yılmaz Özdil'in son paylaşımı yine gündeme oturmayı başardı!

Yeniçağ gazetesi Yılmaz Özdil'in o paylaşımını manşetten duyurdu. Atatürk mesajıyla dikkatleri üzerine çeken gazeteci Yılmaz Özdil adeta unutulmaz bir ayar çekmiş oldu.

OLAY TÜRKİYE GÜNDEMİNE OTURDU

Ordu’nun Korgan ilçesi kaymakamı Miraç Akbulut 29 Ekim'de Atatürk vurgulu konuşmasının ardından dün 'hakkında yürütülen bir soruşturma kapsamında' denilerek İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alındı.

Gazeteci yazar Yılmaz Özdil'in bu olaya dikkat çeken bir paylaşımla göndermede bulundu. Sosyal medyadan yapmış olduğu Mustafa Kemal Atatürk'lü paylaşımı dikkat çekti.

051120210833411465346.jpg

Açtığın yolda.. Gösterdiğin hedefe...

Evet bu denli kısacık bir paylaşımla Yılmaz Özdil yine gündem olmayı başardı. Kafa dergisi tarafından çizilen kapak Yılmaz Özdil sayesinde kısa sürede Türkiye'nin gündemine oturan kapak olmayı başardı. Şimdiden paylaşım rekorları kıran kapak adeta birilerine kapak olacak türdendi..