Yattığı Yerden Para Kazanma Deyimi Gerçek Oldu! Uyurken Toplamda 16 Bin Dolar Kazanç Sağladı!

Yattığı Yerden Para Kazanma Deyimi Gerçek Oldu! Uyurken Toplamda 16 Bin Dolar Kazanç Sağladı!

Yaptığı tek şey uyumaktı, toplamda on altı bin dolar kazanç elde etti! Tek yaptığı uyumaktı toplamda on altı bin dolar kazandı. Türkiye'de sekiz saatte on altı dolar bile kazanamazken bakın bu adam ne yaptı?

Sadece uyumaya çalıştı bir gecede on altı bin dolar kazandı!  "Asian Andy" kullanıcı ismine sahip olan adam Twitch yayını açtı ve "sesli komut özelliğini" çalıştırarak bir gecede takipçilerinden on altı bin dolar topladı. Uyumaya çalışan Asian Andy, takipçilerinden gelen sesli komutlara rağmen uyumaya çalışarak komik görüntülere sahne oldu.

Asian Andy lakaplı bir Twitch platformu yayıncısı akıllara zarar bir kazanç elde etti. Aslında çok akıllıca bir iş yapan Andy, yatağının üzerine kamera ve bilgisayarını kurdu. Twitch'te yayıncılara para yardımı yapıldığında bağış yapan kişilerin notları ya da seçtikleri bir ses kaydı dinletiliyor. Andy ise kurduğu ekipmanı ile uyumaya çalışırken takipçileri de bağış yaparak Andy'i uykusundan ettiler.

Pişman ettiler

Asian Andy adlı yayıncı, takipçilerine istediklerini yapabileceklerini söyledikten sonra uykuya dalmak içi hazırlandı. Ancak Asian Andy'i kimse uyutmadı. Kendisine "Bilgisayarın yanıyor!" ya da "Camdan biri seni izliyor" diyerek korku salan takipçilerinden biri de "Alexa, şu anki konumum ne?" sorusunu sorarak adresini öğrenmeye çalıştı. Kullanıcılar zaman zaman rahatsız edici müzikler çalarak Andy'i uykusundan zıplatarak uyandırdılar.

İlk yapan kişi değil

Aslında bunu gerçekleştiren ilk isim Asian Andy değil, daha önce Alex Shannon isimli twitch yayıncısı da canlı yayın açıp lüks yerlerde uyurken pek çok bağış toplamıştı ancak Andy'nin topladığı para dudak uçuklatmaya yetti.

Uber şoförü iken saatte 16 dolar kazanıyordu

Asian Andy, sadece bir gecede on altı bin dolar kazandığını sabah görünce şoka uğradı. Andy, sabah yayından gelen parayı hesapladı ve şaşkına döndü. On altı bin dolar kazandığını gören yayıncı ne diyeceğini bilemedi. Daha öncesinde Uber şoförlüğü yaparak saatte on altı dolar kazanabildiğini dile getiren Andy, bu paranın kendisi için çok mühim olduğunu açıklayarak herkese teşekkür etti.

İlgili Haberler