YAY BURCUNDA DOLUNAY VE BURÇLARA ETKİSİ

17 Haziran 2019 saat 11:30'da  25°53' Yay burcunda dolunay meydana gelecektir. Anın yükselen burcu Başak burcu olacaktır. Sert etkili bir dolunay olacaktır. Dolunaylar sonlanma enerjisi taşır. Anın haritasında 4.evinde gerçekleşecek olan dolunay; aile ve köklerimizle alakalı konuları gündeme getirecektir. Venüs bulunduğu konum itibariyle talihsiz bir konumda. Ayrıca Merkür ve Mars kavuşumu ve 4. evdeki Jüpiter'e yapmış oldukları 150°lik açı aile içi tartışma ve kavgaların büyüyüp istenmeyen problemlere sebebiyet vereceğini bize göstermektedir. Aile içi şiddet olayları ve aile bireylerinden kayıplar olabilir. Özellikle çocuklarınızla konuşurken daha sakin olun. Çocuk şiddetine karşı durmanız gereken bir dönem olacak. 

Bu dolunayın etkisiyle işten çıkartılmalar gündeme gelebilir. Aile içi ortak gelirlerde azalma görülebilir. İşle ilgili yapmış olduğunuz ortaklıklardan gelecek maddi kaynaklarda azalma görülebilir. Neptün burada kafa karışıklığına sebebiyet verebilir ve önünüzü göremeyebilirsiniz. Alacağınız ödemelerde gecikmeler yaşayabilirsiniz. 

Geçmiş konulara ve geride bırakılması gereken ne varsa dolunayın enerjisi ile sonlanacak. Artık ileriye bakma zamanı... Kolay olmayacak kökten bir değişim bizleri bekliyor. 

Ayaklarınızda ve bacaklarınızda hassasiyet ve sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ayrıca obsesif takıntılar ve duygusal dalgalanmalar görülebilir. 

Bu süreçte konuşmalara özellikle dikkat ediniz. 

Türkiye Yorumu: 

Dolunay ülkemizin 7. evinde gerçekleşiyor. Bu konum ülkenin dış ilişkilerle ilgili konuları gündeme getirecektir. Diğer ülkelerle olan barış ve savaş konuları ile ilgili gelişmeler gündeme gelecektir. Ülkenin maddi kaynakları ve bankacılık ile ilgili konular gündeme gelebilir. Vergiler ve yeni zam haberleri alabiliriz. 

BURÇLARA GÖRE DOLUNAYIN ETKİSİ

Yorumları YÜKSELEN BURCUNUZA göre okuyunuz.

Koç Burcu

Dolunay 9. evinizde meydana gelmektedir. Yabancı ülkelere seyahat, yüksek öğrenim konuları, din ve inançlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Aile içi tartışmalardan ve kavgalardan uzak durunuz. 

Boğa Burcu

Dolunay 8. evinizde meydana gelmektedir. Yaşamın anlamını sorgulamak ve bunun üstesinden gelirken derin bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Hayatınızda ayrılmanız gereken ne varsa sizi bırakacaktır. Maddi konulara dikkat ediniz. 

İkizler Burcu

Dolunay sizin de 8. evinizde meydana gelmektedir. Yaşamın anlamını sorgulamak ve bunun üstesinden gelirken derin bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Hayatınızda ayrılmanız gereken ne varsa sizi bırakacaktır. Yakın çevrenizle olan ilişkiler de tartışmalardan uzak durunuz. Trafikte kavgadan kaçınınız. 

Yengeç Burcu

Dolunay sizin 6. evinizde meydana gelmektedir. Sağlığınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Sağlığınıza dikkat ediniz. Çalıştığınız yer ve çalışma arkadaşlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. 

Aslan Burcu

Dolunay sizin 5. evinizde meydana gelmektedir. Sanat ile ilgili konular gündeme gelebilir. Çocuğunuz varsa onunla daha çok ilgilenmeniz gereken bir dönem. Kalp sağlığın da problemleri olanlar rutin kontrollerini aksatmasın.

Başak Burcu

Dolunay sizin 4. evinizde meydana gelmektedir. Aile kökleriyle ilgili konular, aile büyükleri ile ilgili konular gündeminize gelebilir. Sosyal çevrenizdeki insanlarla konuşurken dikkatli olunuz kavga ve tartışmalardan uzak durunuz. Çocuklarla ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir. 

Terazi Burcu

Dolunay sizin 3. evinizde meydana gelmektedir. Yakın çevrenizle fikir alışverişi yapmak istemeyeceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Aile içi ilişkilerde sıkıntılar görülebilir. Aile büyüklerinizle yakından ilgilenmelisiniz.

Akrep Burcu

Dolunay sizin 2. evinizde meydana gelmektedir. Maddi konular ve kaynaklarla ilgili konular gündemde olacaktır. Harcamalarınıza dikkat ediniz. İkili ilişkilerde ve sözleşmelerde ani beklemediğiniz değişiklikler olabilir. Yurt dışına çıkacak olanların seyahatlerinde problemler ortaya çıkabilir. 

Yay Burcu

Burcunuzda gerçekleşen dolunay sizin 1. evinizde meydana gelmektedir. Aile içi ilişkilerde problemler yaşayabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüzde değişiklik isteyebilirsiniz. Maddi konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. 

Oğlak Burcu

Dolunay sizin 12. evinizde meydana gelmektedir. Sağlıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. Gizlide kalmış konular gündeminize gelebilir. Huzur evi ve hastane ile ilgili işiniz varsa bu konular gündeme gelebilir. 

Kova Burcu

Dolunay sizin 11. evinizde meydana gelmektedir. Gelecekle ilgili projeler gündeminize gelebilir. Arkadaş çevrenizle çözmeniz gereken bir problem varsa bunları halledebilirsiniz. Mide hassasiyetiniz olabilir. Kemik ve diş sağlığınıza dikkat ediniz. 

Balık Burcu

Dolunay sizin 10. evinizde meydana gelmektedir. Kariyeriniz ve statünüz ile ilgili konular ön planda olacaktır. Çocuğunuz varsa tartışma ve kavgalardan uzak durunuz. Arkadaşlarla ilişkilerinizde sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz.

 

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

FACEBOOK:http://www.facebook.com/astrologemelacikel/

TWİTTER: http://twitter.com/astrologemel

 

Önceki ve Sonraki Yazılar