Yediği hamburgerin içinden çıktı oracıkta kala kaldı 3 gündür yemek yiyemeyen kadın herkesi uyardı!

Yediği hamburgerin içinden çıktı oracıkta kala kaldı 3 gündür yemek yiyemeyen kadın herkesi uyardı!

Evden işe yorgun gelen kadın, acıkınca yemek sipariş etti ve gelen hamburgerin içinden öyle bir şey çıktı ki...

Zoe Russel isimli genç bir kadın, işten eve geldi ve karnını doyurmak için yemek siparişi verdi. Ünlü bir firmadan tavuk siparişi veren Zoe Russel,  gelen hamburgerin üstünde bulunan ekmeği kaldırınca hayatının şokunu yaşadı.

Zoe Russel, Araknofobiye sahip bir kişi. Yani örümcek fobisi var. 

Hamburgerin Ortasında Ölü Bir Örümcek

Geçtiğimiz Aralık ayında yaşanan bu olayın şokunu üstünden güçlükle atan kadın yaşadıklarını şöyle ifade ediyor.

İşten eve geldikten sonra acıktığını ve karnını doyurmak için de ünlü bir firmadan tavuk burger siparişi verdiğini söylüyor. Gelen burgerin içindeki marulu düzeltmek için üzerinde bulunan ekmeği kaldırdığını belirten Russell, hamburgerin ortasında ölü bir örümcek gördüğünü söylüyor.

İngiltere'nin başkenti Londra'nın doğusunda bulunan Bow bölgesinde yaşayan 29 yaşındaki kadın, hayatının en büyük korkusunu yaşadığını belirtiyor.

Araknofobisi olduğu için örümceklerden nefret ettiğini belirten Zoe Russel, bırakın canlı ya da ölüsünü görmeyi fotoğrafını bile görmeye tahammül edemiyorum diyor. 

 3 Gün Yemek Yiyemedim

Örümceğin varlığından haberdar olmak bile beni rahatsız ederken birebir görmek benim için tahammül edilemez bir durum diyen kadın, burgerin içinde yer alan örümceğin büyük olmadığını küçük olduğunu ancak örümceklerden hoşlanmayan biri için boyutunun bir önemi olmadığını ifade ediyor.

3 gün boyunca mide bulantısından yemek yiyemediğini belirten Zoe Russel, şimdilerde yediğim her yemeğin içinde sanki örümcek varmış gibi hissedip kontrol etme gereği duyuyorum diyor.

İlgili Haberler