Midenizdeki Şişkinliği ve Gaz Sorununu Yok Etmek İçin Bu Yoğurt Tarifini Uygulayın!

Sağlığınız için yoğurt oldukça faydalı bir yiyecektir. Ancak yoğurtla şişkinlik ve gaz problemini önleyebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte herkesin bilmesi gereken o tarif

Midenizdeki Şişkinliği ve Gaz Sorununu Yok Etmek İçin Bu Yoğurt Tarifini Uygulayın!
Yayınlanma Tarihi : 03 Eylül 2021 17:41

Gaz ve şişkinlik hemen hemen herkesin başına gelebilecek bir problemdir. Bu sorundan kurtulabilmenin ise bazı basit yöntemleri var. İşinize yarayacağını düşünerek paylaşmak istedik.

Mynet haber sitesi bugün gaz ve şişkinliğe iyi gelen bir tarif paylaştı. Paylaşılan yoğurtlu karışım tarifi ise Dr.Fevzi Özgönül'e aitti. Konuyla ilgili açıklamasında Dr.Fevzi Özgönül karışımın yemeklerden sonra tüketilmesini önerdi.

GAZ GİDERİCİ YOĞURT TARİFİNİN MALZEMELERİ NELER?


Kesinlikle işe yarayan bu karışımdaki Malzemeler şu şekildedir:  1 çay kaşığı kadar rezene tohumu , 1 çay kaşığı kadar dereotu tohumu,1çay kaşığı kadar Frenk kimyonu ve 1 çay kaşığı anason ile yoğurt.

TARİFİ: İlk olarak Kasenin içine belirtildiği miktarda malzemeleri koyup karıştırın ve yemek sonrasında tüketiniz. Yoğurt yerine isteyenler su ile de bu karışımı yapabilir ve rahatlıkla tüketebilirler.

Bu karışım sayesinde ne gaz ne de şişkinlik probleminiz kalmayacak. Arkadaşlarınızın yararlanması adına da karışımı onlarla paylaşmayı ihmal etmeyin..