Yengeç burcu aşk hayatı nasıl?

Yengeç burcu aşk hayatı nasıl?

Yengeç burcu insanı gerçekten de çok duygusal bir insandır. Bir film izlerken, bir şarkı dinlerken hemen ağlayabilir.

Karşısında ki insanın acısını kendi içinde hisseder ve de bunu karşısında ki kişi gibi yaşar. Bu nedenle de eğer bu burcun insanı ile birlikte iseniz, karşınızda bulunan kişinin son derece duygusal bir yapıya sahip olduğunu bilmelisiniz.

Burcun insanı genel olarak anaç bir yapıdadır. Erkek olsun bayan olsun dişil enerjiye sahip bir burçtur. Bu nedenle de koruma iç güdüsü oldukça fazla gelişmiştir. Hayatında ki insanı her zaman korur ve de sahiplenir. Tabii ki de bu sahiplenme beraberinde kıskançlık krizlerine de yol açabilir.

 

Yengeç Burcu Aşk Hayatını Nasıl Yaşar?

Yengeç insanı genel olarak utangaç bir yapıya sahiptir. Çekingen ve de utangaç olan bu burç insanı ilişkilerde ilk adımı asla atamaz. Genel olarak ilişki başlangıcında da, ilişki süresinde de her zaman pasif olan taraf olmayı kabul edecektir. Burcun insanı genel olarak duygusal olduğu için her zaman sevildiğini hissetmek ister. Her zaman ona olan ilginizi belli etmenizi bekler. Bu burç insanı için affetmek oldukça zordur. O nedenle kırmamalısınız.

Yengeç Burcu Sadık Mıdır?

Yengeç burcu insanları genel olarak geleneklere bağlı olan ve eski kafa diye tabir edebileceğimiz kişilerdir. Bu nedenle de bu burçtan genel olarak çapkın insan çıkmaz. Onlar için ilişki her zaman ileri doğru gitmelidir. Tek eşli olmayı ister ve de eşine son derece bağlıdır. Eşinden de aynı bağlılığı bekler ve de aldatmak aklından bile geçmez. Ani değişimler ona göre değildir ve de huzur arayan yapısı ile birlikte her zaman aynı insan ile ömür geçirmek ister.