YENİ NESİL SOSYAL MEDYA ARACI: ‘’WIFIM HOTSPOT’’

YENİ NESİL SOSYAL MEDYA ARACI: ‘’WIFIM HOTSPOT’’

2016 Türkiye’sinde WIFIM Sosyal Hotspot ile neler değişecek?

Hollanda Türk İşadamları Derneği (HOTİAD) tarafından düzenlenen  ‘’Yılın Başarı Ödülleri’’ nin geçen yılki sahibi İzmirli iş adamı Evren Mahir Bal ve ortağı Sedat Altunbaş, Türkiye’de yeni yatırım alanı yaratarak İzmirli iş adamı  Cemal Sert ile ‘’WIFIM Social Hotspot’’  markası ,Türkiye’de başarıya koşuyor. 


Hollanda, Almanya, Belçika ve Türkiye ile reklam, güvenlik ve yazılım sektörlerinde hizmet veren Evren Mahir Bal ve Sedat Altunbaş, yeni nesil sosyal medya reklam aracı olarak ürettikleri ‘Wifim Hotspot’ adlı ürünle, Hollanda Türk İşadamları Derneği (HOTİAD) tarafından 2015 yılında düzenlenen  ‘Yılın Başarı Ödülleri’ kapsamında ‘Yılın Genç Girişimci Ödülü’nü kazanmıştı. 


Türkiye’de bu alanda büyük beklentilerin ve ihtiyacın olduğunu gören Evren Mahir Bal ve Sedat Altunbaş, İzmirli iş adamı Cemal Sert ile Türkiye ‘de de her noktada ücretsiz internet hizmeti veren işletmelere bu imkanı sağlamanın önünü açtı.   

2016 Türkiye’sinde  WIFIM Sosyal Hotspot ile neler değişecek?
WIFIM Hotspot’un kurucu ortaklarından olan Evren Mahir Bal, 2016 yılının ilk ayını,Türkiye operasyonunu genişletme yönünde planladıklarını ve bununla ilgili çalışmaları sürdürdüklerini öte yandan; bir zamanların televolesinde sıkça duyduğumuz ‘’Merhaba Türkiye ‘’ sözünü anımsatarak bizde bu yıl Türkiye’deki faaliyetlerimizi bu söz olduğu gibi ‘’Merhaba Türkiye’’ diyerek genişletiyoruz. İki yıl evvel Türkiye marketine giren sistemine girdik. Bu iki yıl bize çok şey kattı. Eksisi ve artısıyla iki buçuk yılı geride bıraktık. Bu iki buçuk yılda işletmelerin tüm ihtiyaçlarını, servis ağlarının nasıl yapılandırılması gerektiğini , teknik aksaklıkları , fazlalıkları yaşayarak görme şansını elde ettik.


Avrupa’da aldığımız ‘’Yılın Genç Girişimcilik’’ ödülünü getiren ürünümüz atık Türkiye’de kullanıcılara çok daha iyi hizmet verecek. Mutlu müşteri , mutlu kullanıcı profilini fazlasıyla benimsiyoruz.


Geçen yıllarda rakiplerimizden en büyük farkımız olarak dile getireceğim şey iki buçuk yıllık tecrübemiz. Biz bu iki buçuk seneyi, ihtiyaç tespitlerine harcadık. Müşterilerimizin, sistemimizi kullanan kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir sistem geliştirdik. 


Elbette bugün baktığımızda, bizden sonra bir çok firmanın çıktığını görüyoruz. Bazıları bizi kopyalamış bazıları ise ilham almış ancak hepsinde WIFIM Sosyal Hotspot’tan bir parça görebilirsiniz. Açık olmak gerekirse ‘’ Paylaşmak güzeldir!’’ sloganımız bazı firmalarca yanlış algılanmış diye düşünüyorum. Ancak hiç sorun değil. Her zaman yaptığımızı önümüze bakarak, yarını düşünerek, bir ilerisi diyerek yapıyoruz. Bu da bizi ilerletiyor, gelişmemizi sağlıyor. 


Ürünümüzün büyük bir gizlilikle hazırlanmakta olan yeni versiyonunu bekliyoruz. Yeni platformumuzda yine ilk olan bir çok özellik mevcut. Türkiye operasyonumuzu genişlettik. Türkiye’ye her geçen gün yatırımlarımızı arttırıyoruz, ülkemize faydamız olsun, katkımız olsun diyoruz. 


Türkiye’de güçlü bir teknik alt yapı oluşturduk, kurumsal yapılanmamızı tamamladık. Güzel yurdumuzun her köşesinde bayilerimizi oluşturuyoruz. İstanbul ofisimizin yanında İzmir, Aydın ve Ordu’da merkez ofislerimizi açtık.


Yeni oluşturduğumuz ofislerimiz, güçlü alt yapı ve ekibimizle müşterilerimize daha gelişmiş hizmeti vermeye devam edeceğiz. Biz bu işi tamamıyla severek yapıyoruz, herhangi bir yere bakarak değil! 
WIFIM bizim işimiz…