Yep yeni bir özellik E-Devlet üzerine eklendi büyük kolaylık olacak hemen bakabilirsiniz

Yep yeni bir özellik E-Devlet üzerine eklendi büyük kolaylık olacak hemen bakabilirsiniz

Türkiye'nin İnternet platformları arasında en çok ziyaret edilen Sitesi E-Devlet YENİ ÖZELLİKLER sunmaya devam ediyor. Son müjdeyi Adalet Bakanı verdi..

Askerlik Durum belgesi ve borç sorgulama aynı zamanda nufus kayıt bilgileri sorgulama gibi çok sayıda özelliği içerisinde barındıran E-Devlet platformunda bir tıkla diploma ve öğrenci durum belgenize bile bakabiliyorsunuz.

Geçmişte SGK'ya gitmeniz gerekirken şimdi hem borcunuzu hem hizmet dökümünüzü hatta ne zaman emekli olabileceğinizi bile sorgulayabiliyorsunuz.

Bugün ise Adalet Bakanı kritik bir gelişmeyi duyurdu.

NOTERLİK hizmetleriyle ilgili yaptığı paylaşım heyecan yarattı. Bakan Gül Sosyal medya hesabından şunları yazdı..

Vatandaşlara noterlik hizmetinin yüksek kalitede sunulması için reformlar gerçekleştirdiklerini açıklayan Bakan Gül aynı zamanda noter sayılarının artırıldığını dile getirdi.

Nöbetçi noterlik hizmeti ve güvenli ödemelerin hayata geçirildiğini ifade eden Bakan Gül ayrıca E-NOTER ile sisteme yeni ve daha güçlü bir boyut kazandırdıklarını açıkladı..

Bakan Aynen şunları yazdı:

Vatandaşlarımıza noterlik hizmetlerinin en yüksek kalitede sunulması için birçok reforma imza attık. Noter sayısını artırmanın yanında nöbetçi noterlik ve güvenli ödeme gibi uygulamaları hayata geçirdik.

Bugün 'e-Noter' ile sisteme, yeni ve daha güçlü bir boyut kazandırıyoruz.