Bekir Koçyiğit Bolu'dan ayrılıyor yeni görev yeri Ankara oldu

Bolu Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürü Bekir Koçyiğit'in yeni görev yeri Ankara oldu..

Bekir Koçyiğit Bolu'dan ayrılıyor yeni görev yeri Ankara oldu
Yayınlanma Tarihi : 21 Ağustos 2021 16:06

Haber: SADIK ŞİMŞEK - ULUSALPOST.COM

Sivas Koyulhisar'lı olan Bekir Koçyiğit bir süredir görev yaptığı Bolu'ya veda ediyor. Ankara Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürlüğüne görevlendirilen Bekir Koçyiğit konuyla ilgili sosyal medya hesabından da bir açıklama yayımladı.

2017 yılından itibaren görev yaptığı Bolu'daki görevinden ayrıldığını belirten Koçyiğit kentten ayrıldığı için hüzünlü ancak Ankara'da görevlendirildiği içinde heyecan içerisinde olduğunu belirtti.

İşte Bekir Koçyiğit'in sosyal medya hesabı üzerinden konuyla ilgili yazdıkları:

 

Güzel Şehrin Güzel İnsanlarına Veda zamanı.


   12.07.2017 tarihinde Bolu Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürü olarak göreve başladım. Sayın Bakanımızın tensipleri ile Ankara Aile ve Sosyal Hizmet İl Müdürlüğüne  görevlendirilmem nedeniyle bu gün Boludaki görevimden  ayrılıyorum.


    Bir yandan Bolu’dan ayrılmanın hüznünü yaşarken diğer yandan  Ankara’da göreve başlamanın heyecanını yaşıyorum.


    Bolu’ya geldiğim günden itibaren Devletimin bizlere vermiş olduğu bu güzel görevde, başta bu Ülkenin bizlere en büyük emaneti olan aziz şehitlerimizin çok kıymetli ailelerine , kahraman gazilerimize, Devletimizin şefkatli eline ihtiyaç duyan tüm vatandaşlarımıza hizmet etmek en öncelikli görevim oldu.


    Çalıştığım zaman zarfı içerisinde çalışma arkadaşlarımla birlikte tabiatın kalbi Bolu’da yaşayan vatandaşlarımıza imkânlarımız ölçüsünde en iyi hizmeti vermenin huzuru ve mutluluğu içindeyim. 


    Bu güzel şehirde , hizmet verirken bizlere desteklerini hiç esirgemeyen başta Sayın Valimiz , Milletvekillerimiz, İl Müdürü arkadaşlarımıza , sivil toplum kuruluşlarına şükranlarımı sunuyorum. 


    Her görevin bir başlangıcı birde sonu olduğu gibi bugünde veda etme vakti , ancak kalbimde ve gönlümde hiçbir zaman unutamayacağım güzel anıların yaşandığı bu şehir  hayatımın bir kesitinde her zaman bulunacaktır.


    Görev yaptığım zaman zarfı içerisinde istemeyerek gönül kırıklığı oldu ise affola. Güzel şehrin güzel insanlarına, çalışma arkadaşlarıma sevgi ,saygı , hürmetlerimi sunarım.