Darp Edilen A101 Çalışanı Yaşadığı Korkunç Anları Anlattı! Bir Şeker Uğruna Olay başlamış

Türkiye gündemine oturan olayla ilgili soruşturma sürerken darp edilen market çalışanı konuştu. Başkent Ankara'da bir A101 çalışanı defalarca şeker satın alan bir grubu uyarması nedeniyle tekme tokat dövülerek darp edildi.

Darp Edilen A101 Çalışanı Yaşadığı Korkunç Anları Anlattı! Bir Şeker Uğruna Olay başlamış
Yayınlanma Tarihi : 23 Mart 2022 19:52

Türkiye'nin başkenti Ankara'dan gelen haber akıllara durgunluk verdi. Darp edilen bir market çalışanı yaşadığı dehşet anlarını anlattı. Olayın ayrıntılarına bakıldığında organize bir saldırıdan ziyade resmen bir magandalık olduğu ortaya çıkıyor.

Markete gelen grup çok sayıda şeker satın alarak marketi boşaltmak istiyor. Stokçulara karşı çıkan market çalışanı ise onlarca müşterinin önünde darp ediliyor.

İşte Türkiye'nin başkenti Ankara'da yaşanan rezaletin ayrıntıları

Ankara'da bir A101 çalışanı defalarca şeker satın alan bir grubu uyardıktan tekme tokat dövüldü. O anları anlatan market çalışanı, "Bir şeker uğruna saldırıya uğradık" dedi.

Ankara'nın Mamak ilçesinde bulunan bir A101'de personel olarak çalışan H.Y. (24) markete gelen 5 kişilik grubun toplu şekilde şeker alımı yaptığını fark etti.

Gruba toplu şeker satımının yasak olduğunu söyleyen H.Y. kalabalık grup tarafından darp edildi.

Grubun saldırısına uğrayarak gözünde ve yüzünde ciddi şekilde hasar oluşan H.Y. yaşadığı dehşet anlarını anlattı.

"Bir şeker uğruna saldırıya uğradık"

Toplu şekilde şeker satışına izin vermediği için darp edilen market çalışanı 24 yaşındaki H. Y., "Ben Mamak'ta bulunan bir A101 marketi çalışanıyım. Beşli şekilde bir grup geldi. Bir anda saldırıya uğradık. Şeker alıyorlardı sürekli. Birkaç sefer mağazaya gelerek şeker aldılar. Biz de uyardık "toplu satışımız yok" diye. Bize inanmadılar direk saldırıya geçtiler. "Biz istediğimizi alırız. Siz karışamazsınız" dediler.

Küfür ve hakaret ederek bir anda saldırdılar. Neye uğradığımıza şaşırdık. Saldıracaklarını beklemiyorduk. Zaten biz yatıştırmaya çalıştık. "Tamam alın çıkın" dedik. Kavga çıkmasını istemedik. Ama biranda saldırmaya başladılar. Arkadaşımın bacağını zedelediler.

Benim gözüme yumruk atıp kaçtılar. Bir şeker uğruna saldırıya uğradık. Ben şikayetçiyim, bu böyle kalmasın. Bize firmadan toplu satış yapmayın dediler. Zaten aldılar baya, grup oldukları için bir şey diyemedik. Ama aşırıya kaçtılar artık. Daha sonra saldırıya geçtiler, telefonla görüşerek adam çağırdılar. Benimle beraber bir erkek personele saldırdılar. Bayan personele de saldıracaklardı tuttuk" ifadelerini kullandı.

Kaynak:Haber Kaynağı