Elazığ’da İş Aramak İçin Evden Çıkan 27 Yaşındaki Cumali Cankara'ya 3 Gündür Ulaşılamıyor

Elazığ'da endişeye yol açan bir kayıp olayı. Cumali Cankara her yerde aranıyor. Aile Müge Anlı'ya başvursun talepleri..

Elazığ’da İş Aramak İçin Evden Çıkan 27 Yaşındaki Cumali Cankara'ya 3 Gündür Ulaşılamıyor
Yayınlanma Tarihi : 23 Eylül 2021 19:15

Müge Anlı'ya konu olacak bir haber daha geldi. Elazığ'da meydana gelen olay kenti alarma geçirirken sosyal medyada da herkes Cumali Cankara'nın fotoğraflarını paylaşıyor.

İş aramak için evden çıkan gencin üç gündür bulunamaması endişeye yol açtı... 

İhlas Haber Ajansı'nın geçtiği habere göre: Elazığ’da iş aramaya gidiyorum diyerek evden çıkan Cumali Cankara’dan (27) 3 gündür haber alınamıyor.


Edinilen bilgiye göre, Sanayi Mahallesi'nde yaşayan Cumali Cankara, Salı günü ailesine iş aramaya gidiyorum diyerek evden çıktı. Akşam saatlerinde eve gelmeyen çocuklarını merak eden ailesi, cep telefonunun kapalı olması nedeniyle Cankara'yı merak etti. Bunun üzerine ailesi, durumu polis ekiplerine bildirdi. Polis ekipleri Cumali Cankarayı bulmak için geniş çaplı çalışma başlattı.

Cumali Cankara'nın salı günü evden çıktığını ve bir daha haber alamadıklarını ifade edan dayısı Adnan Kuyumcu, "Yeğenimden salı gününden beri haber alamıyoruz. İş aramaya gidiyorum demiş ve çıkmış. Telefonları kapalı ve ulaşamıyoruz. Durumu polis ekiplerine bildirdik. Ekiplerimiz bulmak için çalışıyor. Aile olarak çok tedirginiz. En kısa süre inşallah evine geri döner" dedi.