İBB'de üst düzey ayrılık! Görevinden istifa edip mesaj paylaştı

İBB kültür, sağlık, sosyal hizmetler, basın yayın ve halkla ilişkilerden sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Şengül Altan Arslan yayınladığı bir mesajla görevinden ayrıldığını açıkladı. Başka birimlerde ise görevine devam edeceğini belirtti.

İBB'de üst düzey ayrılık! Görevinden istifa edip mesaj paylaştı
Yayınlanma Tarihi : 01 Haziran 2022 00:14

Gazete Duvar'da yer alan habere göre İBB'de üst düzey bir ayrılık yaşandı. İBB kültür, sağlık, sosyal hizmetler, basın yayın ve halkla ilişkilerden sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Şengül Altan Arslan görevinden ayrıldığını yayınladığı bir sosyal medya duyurusuyla ilan etti.

Dr. Şengül Altan Arslan'ın mesajı şu şekildeydi.

“Üç sene önce iyiden, güzelden ve umuttan yana esen değişim rüzgarlarıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nde üstlendiğim Genel Sekreter Yardımcılığı görevi ile hepimizin hasretini duyduğu eşitliğin, kapsayıcılığın ve adil bir bölüşümün örneklerini yaratan çalışmalara katkı sunma fırsatı buldum. 16 milyon İstanbullu için yüzlerce çocuğun yuvası olan, kadınların ihtiyaç duydukları her an aradığı, yerelde eşitliği taahhüt eden bir kurum haline gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bundan sonraki süreçte farklı noktalarda hizmet vermeye devam edeceğim. Bugüne kadar yapılanların gösterdiği gibi bundan sonra da eklenecek her bir yeni çalışma ile İstanbul'da her şeyin çok güzel olmaya devam edeceğine eminim.”