İstanbul, Fatih'te Tramvay ile Polis Aracı Kafa Kafaya Çarpıştı, 3 Kişi Yaralandı

İstanbul'un Fatih ilçesinde Beyazıt ile Laleli durakları arasında tramvay ile göreve giden polis aracı kafa kafaya çarpıştı. Kaza sonucu, polis aracı içerisinde bulunan 3 polis memurunun yaralandığı öğrenildi.

İstanbul, Fatih'te Tramvay ile Polis Aracı Kafa Kafaya Çarpıştı, 3 Kişi Yaralandı
Yayınlanma Tarihi : 08 Haziran 2022 23:28

Fatih'te Kabataş-Bağcılar hattındaki tramvay ile bir polis aracı çarpıştı. Kaza sonucu araçta sıkışan polis memurlarını itfaiye ekipleri yardımıyla yaralı şekilde çıkarılarak, en yakın hastaneye sevk edildi.

Anadolu Ajansı'ndan Mehmet Ali Derdiyok ve Semra Orkan'ın haberine göre; Alınan bilgiye göre, Kabataş-Bağcılar hattındaki tramvay, Beyazıt ile Laleli durakları arasında göreve giden polis aracıyla çarpıştı.

Kazada 3 polis memuru yaralandı. Yaralı polisler, çevredekilerin ve itfaiye ekiplerinin yardımıyla araçtan çıkarıldı. Polisler, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye sevk edildi. Tedavi altına alınan polislerin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kaza nedeniyle her iki yönde bir süre yapılamayan tramvay seferleri, polis aracının çekici yardımıyla kaldırılmasının ardından normale döndü.

Belediye ekipleri, kaza yerinde temizlik çalışması yaptı.

Kaynak:Haber Kaynağı