Kılıçdaroğlu'nun Kayseri'de yemek yediği restorana kapatma cezası! Mekan sahibi isyan etti

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun Kayseri programı kapsamında toplantı yaptığı ve yemek yediği Sinan Chef isimli restoran ceza aldı. Kapatma kararına mekan sahibi sosyal medyadan yayınladığı bir video ile isyan etti.

Kılıçdaroğlu'nun Kayseri'de yemek yediği restorana kapatma cezası! Mekan sahibi isyan etti
Yayınlanma Tarihi : 30 Aralık 2022 00:13

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri programı kapsamında kanaat önderleriyle buluştu. Kılıçdaroğlu, burada Sinan Chef isimli restoranda toplantı gerçekleştirdi ve yemek yedi. Ancak restorana 'sigara' gerekçesiyle 10 gün kapatma cezası kesildi.

Yılbaşı öncesi restoranı kapatılan Sinan Yavuz bu durumu çalışanlarla beraber duyurdu. Sosyal medyada video yayınlayan Sinan Yavuz şunları söyledi:

Sinan Chef olarak bir şey açıklamak zorunda kaldık. İş yerimiz sigara cezası yemiş. Sigara cezası nedeniyle 10 gün kapatma geldi. Biz de saygıyla karşılıyoruz. Şu anda ekibimle beraberim ekibime moral olsun devam ediyoruz. 10 gün istirahat ediyoruz. 10 gün yemek şovumuzu dışarılarda devam ediyoruz. Ekibimin bu ayki maaşını evimden dağıtacağım hepsine. Ofislerimiz de kitlendi. Biz Sinan Chef olarak yola devam edeceğiz. 10 gün sonra misafirlerimizi bekleyeceğiz.

Rezervesi olan misafirlerimizi yılbaşında 400 kişi kadar rezervemiz var. Bütün misafirlerimiz tek tek aranacak, özürlerimiz dilenecek, telafi edilecek. Sinan Chef olarak bütün şeyleri karşılamaya hazırız. Biz çalışma yoluna devam edeceğiz. Ekibimin morali güzel. Her daim yola devam edeceğiz.