Yıllarca İzdivaç Programları Sunan Esra Erol Gençlere Evlenmeyin Dedi! Bakın Sebebi Ne...

Yıllarca İzdivaç Programları Sunan Esra Erol Gençlere Evlenmeyin Dedi! Bakın Sebebi Ne...

Senelerce izdivaç programları sunarak bir dönemin "izdivaç" yüzü olan Esra Erol gençlere evlenmeyin tavsiyesinde bulundu. Herkesi şaşırtan Erol bakın ne gerekçe ile bunu söyledi? Esra Erol'dan şaşırtan itiraf!

Şimdilerde ATV'de Esra Erol'da programı ile gündemde olan ünlü sunucudan bakın gençlere nasıl bir tavsiye geldi? İzdivaç programlarının yüzü haline gelen Esra Erol, gençlere "evlenmeyin" dedi...

Senelerce televizyonda izdivaç programlarında sunuculuk yapan Esra Erol'dan şaşırtan öğüt! 2007 senesinde Flash TV'de sunmaya başladığı evlilik programları, artık her kanalda türeyip haddini aşan bir boyuta gelince RTÜK tarafından bir karar alınarak evlilik konulu programlar yayından kaldırılmıştı. Sunucu Esra Erol da Müge Anlı'nın izinden giderek sabah programlarında kayıpları aramaya başladı. 

Uzun süre evlilik programlarının yüzü haline gelen Erol, geçtiğimiz günlerde Haber Global'de 'Az Önce Konuştum'  programına katılarak sunucu Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtladı. Ünlü sunucu Erol'un programda gençlere evlenmeyin tavsiyesi vermesi şaşkınlıkla karşılandı.

Sosyal medyayı taşa tuttu

Sosyal medya hakkında konuşan Erol, pek çok yuvanın yıkılmasına sebep gösterdi. Erol'un açıkladığına göre, sosyal medyadaki filtreler ile insanlar sosyal medyada kendilerini yansıtmıyorlar. Bu nedenle ihanet vakalarının artış gösterdiğini dile getiren Erol, bu durumla alakalı olarak "iki körlüğümüz var" dedi. Esra Erol, ev içerisinde ailelerin yaşadığı meseleleri göremediğimizi, sosyal medyaya yansıyanları görebildiğimizi açıkladı. Erol'un, evlerin içerisinde gerçek bir ailenin oluşmasının çok daha iyi bir sonuç vereceğini kaydetti.

Gençlere şaşırtan tavsiye

Evliliğin yaşı yok diyen Erol, ancak gençlerin evlilikten uzak durması için tavsiyede bulundu. Erol, evliliğin büyük bir sorumluluk olduğunu açıklarken, buna adım atmak için insanın kendisini çok iyi bilmesi gerektiğini açıkladı. Bunun yanında kendinizi tanıdığınız, ne istediğinizi fark ettiğiniz zamanlarda aile kurumunuzu daha sağlıklı yapar diyen Erol, gençlere bu nedenle evliliğe temkinli yaklaşmaları konusunda öğüt verdi.

Gerçeklik iddiası

Esra Erol, programı ile ilgili olarak da konuştu. Çeşitli vakaları programına taşıyan sunucu, vakaların hepsinin evraklı olduğunu ve gerçek olduğunu dile getirdi. 

İlgili Haberler