Yılmaz Özdil Bakanlık Mucizesi dedi Yaptığı paylaşım gündemi alt üst etti Her kesimden olay yanıtlar var

Yılmaz Özdil Bakanlık Mucizesi dedi Yaptığı paylaşım gündemi alt üst etti Her kesimden olay yanıtlar var

Sözcü gazetesi Yılmaz Özdil sosyal medyayı aktif kullanan bir isim. Sağlık Bakanlığı tarafından paylaşılan iyileşen hasta sayısını tiye alan Yılmaz Özdil yeri yerinden oynattı. Adeta Sosyal medya yıkıldı..

Sözcü gazetesi Yılmaz Özdil hazır cevap bir kişilik. Yazdığı her yazı gazetede en çok okunan yazılar arasında yer alıyor.

Belki de Sözcü gazetesini kaynak göstererek yayınlayan çok sayıda haber sitesi en çok Yılmaz Özdil'in yazılarını alıntılar.

Yılmaz Özdil sadece yazdığı yazılarla değil yazdığı kitaplarla da olay olan satış rekorları kıran bir yazar. Yılmaz Özdil'in bu başarısının arkasında yatan tek neden gördüğü şeyleri korkusuzca haykırmak.

Susmamak...

Hedef olur muyum? Bana birisi bir şey der mi... Asla bunları düşünmüyor.. Daha önce çalıştığı çok sayıda gazete de de en çok okunan yazarlar arasındaydı..

Bugün Sözcü'yü Sözcü yapan ender isimlerden birisi işte..

Yılmaz Özdil son zamanlarda sosyal medyayı da aktif kullanmaya başlayan bir isim. Türkiye'de biliyorsunuz vaka sayıları her zaman tartışma konusu olmuştur... Tartışma konusu olan elbette sadece vaka sayıları değil. Şimdiler de İyileşen hasta sayıları da tartışma konusu oldu.

Sağlık Bakanlığı tablosunda yaklaşık 1 milyon hastanın 1 günde iyileştiği görseli paylaşılınca sosyal medya adeta yıkıldı.

En ilginç yanıt ise Sözcü yazarı Yılmaz Özdil'den geldi..

Bakın Yılmaz Özdil Sosyal medya hesabından neyi paylaştı...

 

İlgili Haberler