Yılmaz Özdil Sedat Peker Mesajıyla Sinirleri Zıplattı Okuyan Ne diyor Anında Anladı!

Yılmaz Özdil Sedat Peker Mesajıyla Sinirleri Zıplattı Okuyan Ne diyor Anında Anladı!

Sedat Peker Kuzey Makedonya'nın başkenti olan üsküp'ten deport edildikten sonra Türkiye gündemini sallamaya devam ediyor! Yılmaz Özdil Sedat Peker mesajıyla ortalığı yıktı

Yılmaz Özdil Sözcü'de yazdığı yazılarla olay olmayı başaran bir isim. Sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanan Yılmaz ÖZDİL BUGÜN Türkiye gündemine oturan bir mesaj paylaştı..

SEDAT PEKER'İN İDDİALARI TÜRKİYE'Yİ SARSIYOR

Kuzey Makedonya tarafından oturum vizesi olmadan ikamet ettiği gerekçesiyle deport edilen Sedat Peker'in Birleşik Arap Emirlikleri'nde olduğu tahmin ediliyor.

Buradan oldukça ilginç iddialarda bulunan Sedat Peker sarsıcı açıklamalarda bulunuyor..

YILMAZ ÖZDİL'DE TOPA GİRDİ

Sedat Peker'in açıklamaları sonrası Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Yılmaz Özdil hükümet kanadından açıklama gelmemesini eleştirdi.

Sedat Peker'in açıklamaları için Yılmaz Özdil Sosyal medya hesabından aynen şunları yazdı:

"Sedat Peker çatır çatır konuşuyor, ağır ithamlarda bulunuyor, sayın hükümetimiz gıkını bile çıkaramıyor, susarak atlatmaya çalışıyor... Susurluk’u biliyorduk, bunlarınki de Sussusluk herhalde!"

110520211143071800879.jpg

Yılmaz Özdil bu açıklamayı yaparken bazı sosyal medya kullanıcıları ise tepki gösterdi.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Her ne kadar Yılmaz Özdil hükümet kanadından açıklama yapılmadığını iddia etse de İçişleri Bakanlığı Sedat Peker'in açıklamalarına yönelik bir açıklama yapmış ve yeni bir suç  faaliyeti tespit ettiklerini dile getirmişti.

SEDAT PEKER NE ZAMAN TÜRKİYE'YE GELECEK?

Hali hazırda hakkında interpolle yakalama kararı bulunan Sedat Peker'in bulunduğu yerin tespit edilmesiyle birlikte iadesi için işlemler yapılacağı belirtiliyor..

Sedat Peker'in açıklamaları uzun süre Türkiye gündemini sarsacağa benzerken SEDAT PEKER şimdiye dek üç video yayınladı.

Yayınladığı videolarda ağır ithamlarda bulunan Sedat PEKER'in açıklamaları özellikle muhalif medyanın manşetlerini süslüyor

En Yeniler