Yine ağzından iyi bir şey çıkmayan Bill Gates En kötü dönem gerçekleşmedi dedi ve Ölecek insan sayısını açıkladı...

Korona belasında olağan şüphelilerden birisi durumunda olan Bill Gates sinirleri zıplatan bir çıkış yaptı! Yaptığı açıklamalara dünyanın her yerinden tepki yağdı! Peki neler zırvaladı yine bu MİLYARDAR iş adamı!

Yine ağzından iyi bir şey çıkmayan Bill Gates En kötü dönem gerçekleşmedi dedi ve Ölecek insan sayısını açıkladı...
Yayınlanma Tarihi : 16 Aralık 2020 02:57

Koronavirüs belası bütün dünyayı kasıp kavururken vaka sayıları tırmanışa geçti. Bulunan aşılar ve ilaçlar umut yaratırken bazı felaket tellalları ise yaptığı açıklamalarla herkesi korkutuyorlar.

O isimlerden birisi de Dünyanın en zengin adamlarından birisi. Hatta ona olağan şüpheli diye çıkışanlar bile var..

Bu kez yine konuştu ve sinirleri zıplatan açıklamalar yaptı. 

Birisi şu adama sus artık dese iyi olacak. Yaptığı açıklamanın hiç birisi iyi bir şey içermiyor. Dünyanın sayılı kuruluşları da bu adamın açıklamalarını haberleştiriyor.

BBC TÜRKÇE'DE YAYINLANAN bir haber endişeye yol açtı. Dünyanın en zengin adamı olan Bill Gates koronavirüs belasıyla ilgili açıklamalarda bulundu... 

Bill Gates yaptığı salgın açıklamasıyla gündemi alt üst etti ve bitiş için bomba bir tarih verdi

Konuyla ilgili olarak CNN'e konuşan milyarder iş adamı Gates, "Üzülerek söylüyorum ki, gelecek dört ila altı ay pandeminin en kötü dönemi olabilir ifadelerini kullanarak tarih bile verdi  IHME (Sağlık Ölçümleri Değerlendirme Enstitüsü) tahminleri 1 Nisan 2021'e kadar 200 bin kişinin daha ölebileceğini gösteriyor diyerek herkesi korkutan  BİLL GATES çözüm yolunu da açıkladı Maske ve sosyal mesafe kurallarına uyarsak, bu ölümlerin büyük bir kısmını önleyebiliriz" ifadelerini kullandı!

BİR YANDAN KORKUTUYOR BİR YANDAN DA SALGIN BİTSİN DİYE YARDIM YAPIYOR.. EŞ BAŞKANI OLDUĞU VAKIF KORONA BELASIYLA MÜCADELE İÇİN 1,75 MİLYAR DOLAR YARDIM YAPTI

Öte yandan gelen bilgilere göre Forbes'a göre Bill Gates'in eş başkanlarından biri olduğu Bill ve Melinda Gates Vakfı, aşı geliştirme ve hastalıkla mücadele çalışmalarına şimdiye kadar 1,75 milyar dolar bağış yaptı... 

AŞI YAPTIRACAK MI?

Zamanı geldiğinde yan çizmeyeceğini açıklayan Milyarder iş adamı Aşı Yaptıracağını ve herkesin gözü önünde bunu gerçekleştireceğinin altını çizdi.

bu siteden Ulusalpost.com Aktif Link v erilmeden alıntı yapılmasına izin verilmez!