Yoğurt ve brokoliyi birlikte karıştırıp yedi. Bir sonra gerçekleşenlere inanamadı. Midesi harekete geçince

Yoğurt ve brokoliyi birlikte karıştırıp yedi. Bir sonra gerçekleşenlere inanamadı. Midesi harekete geçince

Yoğurt ve brokoliyi karıştırarak yediğinizde kanser olma riskini azaltıyorsunuz. Hatta kanserli hücreleri bile yok ettiği iddia ediliyor..

Brokoli ve yoğurt ikisi de birbirinden faydalı iki besin. Peki bu muhteşem ikiliyi karıştırıp yemenin faydasını bilseydiniz her gün tüketirdiniz.

Uluslararası yapılan bir araştırmaya göre, Brokoli ve yoğurdu birlikte tüketmek kanseri önlemede ve tümörlerin cerrahi olarak çıkarılmasından sonra kalan hücrelerden kurtulmak için kullanılabilecek en iyi tedavi yöntemi olduğu ortaya çıktı. 

MALİYETİ DÜŞÜK ETKİSİ BÜYÜK

Brokoli, kanserle mücadele eden sülforan maddesini içeriyor. Yoğurt ise içerdiği probiyotikler ile mide ve bağırsaktaki bakterileri önlemeye yardımcı oluyor. Brokoli ve yoğurdu karıştırarak yediğinizde, göğüs ve mide kanseri gibi diğer kanser türlerinden kaynaklanan hücreleri de yok ediyor. 

Brokoliyi buharda haşlayarak rengini sarartmadan pişirerek tüketiniz ve evinizde varsa mutlaka üzerine has zeytinyağı dökünüz.

Yoğurt ise, evde mayalanmış yoğurtları tercih ediniz. Hazır paketli alınan yoğurtlar belirli bir kimyasal işleme maruz kalıyor evde yapılan ise doğal ve sağlıklı oluyor.

Ulusalpost.com - Aktif Link vermeden Alıntı yapılamaz..

İlgili Haberler