Yoğurt zencefil zerdeçal ve tarçın karıştırılıp yenirse 1 haftada o sorundan kurtarıyor

Yoğurt zencefil zerdeçal ve tarçın karıştırılıp yenirse 1 haftada o sorundan kurtarıyor

Bu sağlık iksirini mutlaka öğrenmenizde fayda var! Yararlarını duyurunca çok şaşıracaksınız. Bakın nasıl bir etkisi sağlamakta..

Sizlere uzun zamandır uygulamış olduğum bir kürden bahsetmek istiyorum. Kısa sürede bu karışım sayesinde kötü göbek görüntüsünden kurtulmuş olabileceksiniz.

Yoğurt zencefil zerdeçal tarçın, basen ve göbek bölgesinden şikayetçi olanlar yoğurt, zencefil, zerdeçal ve tarçın ile kür hazırlayarak fazlalıklarından kısa sürede kurtulabilir bu karışım sayesinde elde edeceğiniz sonuca hayran kalacaksınız.

Bu kür için hazırlamada kullanacağınız her bir besin zayıflamanın yanı sıra sağlığınız açısından da çok büyük katkılar sağlayacaktır.

Bir hafta gibi sürede gözle görülür şekilde farkı hissedeceksiniz.

Mucize kür olarak bilinen bu kür unutmayın aşağıdaki ölçüler doğrultusunda hazırlanmalıdır. Örneğin her bir malzeme için kullanacağınız ölçü miktarı 15 gram olmalıdır.

15 gram  Zencefil

15 gram Zerdaçal

15 gram tarçın uygun bir kase içerisinde iyice karıştırılmalıdır. veya kavanoz içerisinde.. Ardından uyumadan yaklaşık 3 saat önce 1 su bardağı organik evde yapılmış yoğurdun içine bu karışım boşaltılmalıdır. Bir kaç damla limon damlatılmalı isteğe göre bir tutamda kırmızı pul biber eklenebilir. Güzelce karıştırılıp ardından bu yoğurt yenilmelidir. Uyumadan öncede yaklaşık 4 bardak su içmelisiniz.. Bu yoğurdu yedikten sonra içebilirsiniz.. 

Ertesi gün ise en az 45 dakikalık yürüyüş yapmalısınız. Bu sayede göbek ve basen eriten egzersizleri de yapmaya dikkat ederseniz vücudunuzdaki yağ yakımı hızlanacaktır... 

Bu karışım  1 hafta boyunca uygulamanız durumunda gözle görülür derecede göbek kısmınızda erimelerin olduğunu göreceksiniz. Unutmamanız gereken bir uyarı ise bu kürü her gece değil ikişer gün arayla yapmaktır. Yani haftada 3 kez uygulamanız yeterli olacaktır. Çok etkili baharatlar olduğu için faydasını yok edebilirsiniz. Unutmayın her şeyin fazlası zarardır.. 

ULUSALPOST* AKTİF LİNK VERMEDEN KAYNAK VERİLSE BİLE İÇERİK ALINTILANAMAZ!

En Yeniler