Youtube Yayıncısı Enes Batur'dan Büyük Tepki Çeken Kurtlar Vadisi Açıklaması!

Youtube Yayıncısı Enes Batur'dan Büyük Tepki Çeken Kurtlar Vadisi Açıklaması!

Youtube üzerinden yayın yapan ve on beş milyonu aşkın abonesi bulunan Enes Batur'dan çok çarpıcı açıklamalar geldi. Yakında televizyonlara döneceği söylenen Kurtlar Vadisi hakkında twitter'ı ikiye böldü!

On beş milyonu aşkın takipçisi ile Türkiye'de en çok takip edilen youtube hesapları arasında olan Enes Batur, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarla da gündeme gelmeyi başarıyor. Herkesin tanıdığı olaylı isim bu sefer de Kurtlar Vadisi hakkındaki açıklamaları ile twitter kullanıcılarını ikiye böldü

"Kurtlar Vadisi ilk doksan yedi bölüm"

Sosyal medya fenomeni olan Enes Batur, yakında Kurtlar Vadisi Kaos ismi ile geri döneceği konuşulan dizi hakkında twitter hesabı üzerinden bir paylaşımda bulundu. Uzun soluklu diziye atıfta bulunan Batur, kullanıcılarını ikiye böldü. Enes Batur, Kurtlar Vadisi dizisinin ilk doksan yedi bölümünün diğer tüm Türk dizilerinden daha iyi olduğunu iddia edince ortalık karıştı. Kıyaslaması nedeniyle takipçilerini şaşırtan Batur, kısa sürede gündeme oturmayı başardı. Bazı takipçileri Batur'a hak verirken bazıları ise karşı çıktı. 

Yasakları deldi

Enis Arıkan ve İrem Derici gibi ünlü isimlerin katıldığı doğum günü partisinde görülen Batur, koronavirüs önlemlerini ihlal ettiği için eleştirilerin hedefi olmuştu. Youtuber, yakın zamanda da Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne çağrılabilir. 

Herkesi şaşırtan adım TBMM Dijital Mecralar Komisyonu'ndan geldi. Sosyal medya mecraları hakkındaki toplantıda bir milletvekili, gençlerin Enes Batur'u çok fazla izlediğini dile getirerek dünya çapında tanınan Batur'un mecliste konuşma yapmasını önerdi. Eğer planlanan bu konuşma gerçekleşirse dünya tarihinde bir ilke imza atılmış olacak. Ancak Batur tarafından henüz bu duruma karşın bir cevap gelmedi.

Enes Batur kim?

1998 senesinde Ankara'da dünyaya gelen Enes Batur, youtube üzerinden yaptığı yayınlar ile uzun senelerdir Türkiye'nin en fazla takipçiye sahip yayıncılarındandır. 2021 senesi itibari ile 5.2 milyon takipçisi olan Batur'un youtube üzerinden görüntülenme sayısı ise  8 milyarı aşmıştır. Başarılı isim, altı farklı single yayınlamış ve üçünü kendisi çektiği beş filmde yer almıştır.

 

En Yeniler