Yüzdeki çiller nasıl geçer? Yüzdeki çilleri geçiren bitkisel çözüm

Çillerden Kurtulmanın Çaresi - Çok fazla olmadığı takdirde çiller aslında şirin ve güzel bir görüntü verebiliyor. Özellikle kızıl ve sarı şaçlı kişilerde.

Yüzdeki çiller nasıl geçer? Yüzdeki çilleri geçiren bitkisel çözüm
Yayınlanma Tarihi : 09 Aralık 2020 01:00

Fakat çiller haddinden fazlaysa ve artık sıkıldım kurtulmak istiyorum diyorsanız tabi ki bunun da birkaç çözümü var.

Eczaneden AcnelyseExpigment ve Locid bu kremleri temin etmekle işe başlayabilirsiniz. Bu kremleri akşamdan akşama kullanmanız en doğrusu olacaktır. Çünkü bu kremleri kullandıktan sonra güneşe çıkmamanız gerekiyor.

Bu ilaçları sırasıyla önce Acnelyse kremini çillerinize sürüp bir saat bekletin ve suyla yıkayıp kuruladıktan sonra Expigment kremini kullanın bu kremi de 2 saat kadar bekletin ve yıkayın.

Ertesi sabah 3. Kremi yani Locidi kullanın ve 2 saate yakın beklettikten sonra yüzünüzü yıkayın.

Eğer dışarıda işiniz varsa mutlaka güneş kremini sürmeden dışarı çıkmayın. Bu yöntemi 15 gün deneyin ve sonucun ne kadar şaşırtıcı olduğunu göreceksiniz.

Bir de çillerden kurtulmak için başka bir tarif mevcut. İlk öneri zor geldiyse bir de buna bakalım.

Her akşam 1 fincan çiğ süte 1 adet salatalığı rendeleyin ve 2 ile 3 saat arasında bekletin. Daha sonra bir tülbent ya da süzdürebilinecek herhangi bir şey ile bu salatalık ve çiğ sütün birbiriyle karışmasını sağlamak için güzelce sıkın.

Elde ettiğiniz karışımı bir makyaj pamuğu ya da süngerle yüzünüze sürün ve yarım saat bekletin. Suyla yıkamayın gülsuyu ile silin ve bu karışımı 2 hafta düzenli olarak uygulayın. Dışarı çıkarken güneş kremi kullanmayı unutmayın.

Bu Siteden Ulusalpost.com Aktif link verilmeden alıntı yapılamaz!

İlgili Haberler