Zeki Alasya'nın kızından herkesi ağlatan paylaşım

Zeki Alasya'nın kızından herkesi ağlatan paylaşım

Zeki Alasya'nın kızı Zeynep Alasya herkesi ağlatan bir paylaşımda bulundu. Şahsi sosyal medya hesabından üzücü bir paylaşım yapan Alasya, 2015 senesinde babası Zeki Alasya'yı kaybetti, ardından da...

Müzisyen Zeynep Alasya, 2015 senesinde babası olan ünlü oyuncu Zeki Alasya'yı ardından da müzisyen eşi Alpay Göltekin'in ölümü ile zor günler geçirmişti. Geçtiğimiz sene eşini beyin tümörü nedeniyle kaybeden Alasya, eşinin ölüm yıl dönümünde duygulandıran bir paylaşımda bulundu.

Önce babasını sonra eşini toprağa verdi

Usta oyuncu Zeki Alasya'nın kızı Zeynep Alasya herkesi duygulandıran bir paylaşım yaptı. 2015 senesinde babasını kaybeden Alasya, aradan beş sene geçtikten sonra da hayat arkadaşını toprağa verdi. Henüz kırk sekiz yaşındayken hayata veda eden Alpay Göltekin'in ardından Zeynep Alasya "İyileşemiyorum" dedi.

Duygulandıran paylaşımı ile yürekleri burktu

Eşi ile olan bir fotoğrafını paylaşan Zeynep Alasya, "Bir şekilde yaşıyoruz tabi buna yaşamak denirse" notu ile beraber eşi Alpay Göltekin'i ne kadar özlediğinden bahsetti. "Onsuz her şey yarım" diyen Zeynep Alasya, "Bana ne, bugün de ötmeyiversin kuşlar" notu ile sevenlerinin yüreklerini dağladı. Sevenleri ise zor gününde Alasya'yı yalnız bırakmadı. Zeynep Alasya'nın paylaşımına taziye mesajları yağdı.

Beraber dizi ve filmlere besteler yapıyorlardı

Zeynep Alasya, kendisi gibi film ve dizi müziği bestecisi olan Alpay Göltekin ile evliydi. Zeynep Alasya, 2016 senesinde Poyraz Karayel dizisi müziği ile senenin en iyi dizi müziği ödülüne layık görülmüştü. Sonrasında da FOX TV'de yayınlanan Her Yerde Sen dizisinin müziklerini bestelemişti.

Alpay Göltekin de ünlü bir film müziği bestecisiydi

Kırk sekiz yaşında hayata gözlerini yuman Alpay Göltekin de 'Poyraz Karayel', 'Diriliş Ertuğrul', 'Kuruluş Osman', 'Kiralık Aşk' gibi pek çok dizinin  ve filmin müziklerini bestelemişti. 1972 senesinde İstanbul'da doğan Göltekin, Zeynep Alasya ile evli ve bir çocuk babasıydı. Göltekin, beyin tümörü nedeniyle 2020 senesinde hayata gözlerini yummuş ve Zincirlikuyu mezarlığına gömülmüştü.

En Yeniler