Zorlu Günler

Bu günlerde özellikle bayram dönüşü trafik de dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Öfkeden uzak olmaya özen gösterin. Trafik kazalarına ve yaralanmalarına karşı temkinli olunuz. Özellikle 10 Haziran gününe kadar özellikle dikkat ediniz. Çevrenizdeki arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan üzücü haberler duyabilirsiniz. Yaralanmalar, gözlerle ilgili problemler ortaya çıkabilir.
Karmanın Lordu Bilge Satürn ve Plüto geçmişte bırakmamız gereken ve  dönüştürmemiz gereken ne varsa yıkıp dönüştürürken; Mars Sirius kavuşumu ve Kuzey Ay Düğümü kavuşumunun burada bulunması ve Yengeç burcunda olması dönüşümün ayak sesi olan konuları gündemimize sokmaktadır. Zor günler bizleri beklemektedir. Mars Satürn karşıtlığı 13 Haziran 14 Haziran arası kemik kırılmalarına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Aile büyüklerinizi uyarın bu tarihlerde kemik kırılmaları yüksek seviyede olacaktır.
Maddi kaynaklarınıza dikkat etmelisiniz. Ani harcamalar çıkabilir. Maddi kaynaklarınızla yapacağınız harcamalar, birikimler ve yatırımlar gibi konularda Neptün burcunun vermiş olduğu etki ile kafanız karışabilir ve doğru yönetemeyebilirsiniz. Venüs'ün bulunduğu konum itibariyle aile içi harcamalar artabilir. Gereksiz harcamalardan kaçının. Ani harcamalardan ve değişimlerden kaçının.
 

İNSTAGRAM: https://www.instagram.com/karmaastrologemelacikel/

FACEBOOK:http://www.facebook.com/astrologemelacikel/

TWİTTER: http://twitter.com/astrologemel

Önceki ve Sonraki Yazılar