Akbank 14 bin lira ödül dağıtacak! Bankanın yeni kampanyası duyuruldu

Akbank müşterilerine müjde! Akbank, Şubat ayı boyunca yapacakları alışverişlerden 14 bin lirayı aşan chip-para kazanma fırsatı sunuyor

Akbank 14 bin lira ödül dağıtacak! Bankanın yeni kampanyası duyuruldu
Yayınlanma Tarihi : 11 Şubat 2024 22:58

Akbank, müşterilerine şubat ayında harika bir fırsat sunuyor... Akbank müşterileri, şubat ayı boyunca yapacakları alışverişlerde harika bir avantaj elde edecekler.

Akbank, şubat ayında Axess ve Wings sahiplerine özel, 14 bin lirayı aşan chip-para, 400 bini aşan Mil Puan, yüzde 20'ye varan indirim fırsatları ve taksit kampanyalarını Juzdan uygulamasından sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Axess veya Wings kartı olmayanlar Akbank Mobil'den başvurup kartlarını kullanabiliyor.

Axess sahipleri giyim, kozmetik ve çiçek sektörlerinde 1500 lira ve üzeri ilk harcamasından sonraki her 1500 lira harcamasında 50 lira, toplamda 250 lira chip-para kazanıyor.

Ayrıca, her ikinci 500 lira ve üzeri restoran harcamasında 50 lira, toplamda 150 lira chip-paranın sahibi olunabiliyor. Elektronik sektöründe yapılacak ilk 2 bin liralık alışverişten sonraki her 2 bin liralık alışverişte 75 lira, toplamda 300 lira chip-para kazanma fırsatı da sunuluyor.

Sevgililer Günü'ne özel 750 lira chip-para kazanan Axessliler, dilerlerse chip-paralarını Juzdan uygulamasında alışverişlerini silmek için de kullanabiliyor.

Juzdan'da ayrıca Axess, Wings ve Akbank Kart sahiplerine özel yüzlerce markada geçerli chip-para, Mil Puan, indirim ve taksit kampanyaları da bulunuyor.

Axessli olmayanlar için ayrıca yüksek kazançlı bir kampanya da bulunuyor. 29 Şubat'a kadar ilk kez Axess sahibi olacaklar, 15 Mart'a kadar yapacakları her 2 bin lira ve üzeri alışverişlerinde 250 lira, toplamda 2 bin 500 liraya varan chip-para kazanabiliyor.

İlk kez Wings sahibi olacaklar için de özel bir kampanya sunuluyor. 29 Şubat'a kadar ilk kez Wings sahibi olacaklar, 15 Mart'a kadar yapacakları toplamda 20 bin lira harcamaya yurt dışında 4 bin lira, yurt içinde 2 bin lira uçak bileti değerinde kullanılabilecek 200 bin Mil Puan kazanıyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :