18 ev 18 kilo altınım var diyen Kobra Murat'ın gerçek mal varlığı ortaya çıktı!

Caner Toygar'ın Youtube'da yayınlanan programına konuk olan Kobra Murat mal varlığı ile ilgili yaptığı açıklamalarla olay olmuştu.

18 ev 18 kilo altınım var diyen Kobra Murat'ın gerçek mal varlığı ortaya çıktı!
Yayınlanma Tarihi : 16 Ekim 2022 00:47

Caner Toygar'ın Youtube'da yayınlanan programına konuk olan Kobra Murat yaptığı açıklamada ''2 tane altın kasamız var. İçinde 18 kilo altın var. Karım diyor ki 'artık altın yaptırma Murat, kasalar almıyor.' Karımın üstüne, benim üstüme paralar var, çocuklarımın üstüne paralar var. 18 tane evim, 4 tane yazlığım var. Ama hepsi alın teri” ifadelerine yer vermişti.

Büyük tartışma başlayınca Kobra Murat yeni bir açıklama daha yaptı.

1745730.jpg

Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının konuğu olan Kobra Murat, daha önce yaptığı açıklamalarının yanlış anlaşıldığını ifade etti. 9 gayrimenkulü olduğunu, arabasının bile olmadığını hatta işe toplu taşıma ile gittiğini söyledi.

Kobra Murat'ın açıklamalarının tamamı

''Ben şu ana kadar yaptırdığım altın 18 kiloyu bulmuştur' dedim, kes - yapıştır olunca... Ben gerçek varlığımı açıklayayım. Benim 1 dairem var, oğluma 1 daire aldım, kızıma 1 daire aldım, öteki oğluma 1 daire aldım. 2 tane yazlık aldım. 2 tane gecekondum var dedelerimden kalma. 23 metrekare evde 6 kişi yaşadık biz 6 sene. 1 tane de 20 metrekare 3 katlı dükkanım var.

Olan bu. Arabam bile yok benim. 9 gayrimenkulüm var. Bir de çoluğuma çocuğuma adet olarak yaptırdığım 14 ayarlardan kaba şeyler falan var. Babalarından hatıra onlara. Ben bunları açıkladıktan sonra telefonlarım durmuyor. Millet benden ev, araba istiyor. Ben de çok vicdanlı bir insanım. Otobüsle, metrobüsle çalışmaya giderim. Mahallede ihtiyacı olan kim varsa onlara dağıtırım yolda, Allah karşıma çıkarır. İşe giderken kıyafetlerimi sırt çantamla götürüyorum. 'Çok zengim diyorsun, atıyorsun' yazanlar olmuş. Halkın içinden bir insanım.''

Kaynak: tv8.com.tr