2000'li yılların popüler dizisine imza atmıştı! Bu minik kızın kim olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız...

2000'li yılların popüler dizisi 'Sihirli Annem' ile adını geniş kitlelere duyuran İnci Türkay, takipçilerini yaptığı paylaşımla maziye götürdü.

2000'li yılların popüler dizisine imza atmıştı! Bu minik kızın kim olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız...
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2023 00:06

2000'li yılların 7'den 70'e herkesin beğenerek izlediği fenomen dizisi 'Sihirli Annem'de oynadığı 'Betüş' karakteriyle herkesin tanıdığı isim haline gelen ve hala oyunculuğuyla takdir gören İnci Türkay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini geçmişe götürdü.

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; 2003 yılında Kanal D’de yayın hayatına başlayan Sihirli Annem dizisi, oyuncularıyla konuşulmaya devam ediyor. Dizinin üzerinden seneler geçse de rol alan isimlerin yıllar içindeki değişimleri sık sık gündem oluyor. 

Sihirli Annem dizisinin sevgi dolu annesi Betüş’ü canlandıran İnci Türkay da unutulmaz isimler arasında. Türkay, şimdilerde ekranlardan uzak bir hayat sürdürüyor.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973.jpg

Rol aldığı Sihirli Annem dizisinde oyunculuğuyla büyük bir hayran kitlesine ulaşan İnci Türkay, sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri. 

51 yaşında olan ünlü isim, gözlerden uzak sürdürdüğü mutlu ve huzurlu yaşamını zaman zaman takipçileri ile paylaşıyor. Tüm boş vakitlerini ise oğlu Ali ile birlikte geçiriyor.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya.jpg

TAKİPÇİLERİ YORUMSUZ BIRAKMADI

Fit görüntüsü ve pozlarıyla beğeni toplayan İnci Türkay, son olarak paylaştığı çocukluk fotoğrafıyla gündeme geldi. Türkay, 71 bin takipçili kişisel Instagram hesabında 1976 yılında çekilen aile fotoğrafına yer verdi. Paylaşımına ise “Benim güzel ailem” notunu düştü.  

Türkay’ın paylaşımı kısa sürede çok sayıda beğeni aldı. Sevenleri fotoğrafın altına, “Betüş Hanım sizi çok özledik”, “Bir dönem sizinle büyüdü” , “Eskiden ben izliyordum, şimdi çocuğumla izliyoruz” yorumları yaptı.

Derleme: ulusalpost.com/Erdoğan Kan