Afra Saraçoğlu sessizliğini bozdu! İhanet iddiasına açıklık getirdi

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu Afra Saraçoğlu, 4 yıldır aşk yaşadığı Mert Yazıcıoğlu ile yollarını ayırdığını duyurmuş ve olay olmuştu. 3.kişi iddiaları ortalıkta dolaşırken Afra Saraçoğlu o iddialara yaptığı yeni açıklamayla açıklık getirdi

Afra Saraçoğlu sessizliğini bozdu! İhanet iddiasına açıklık getirdi
Yayınlanma Tarihi : 06 Ocak 2023 00:45

2018'den beri birlikte olan oyuncu çift Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu ayrıldı. Saraçoğlu'nun partneri Mert Ramazan Demir ile samimiyetinden rahatsız olduğu ileri sürülen Yazıcıoğlu'nun da Darmaduman dizisinin rol arkadaşı Hafsanur Sancaktutan ile yakınlaştığı ileri sürüldü.

Haklarında çıkan iddialara daha fazla sessiz kalamayan Afra Saraçoğlu, 6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımda hem ayrılık iddiasını doğruladı hem de 3. kişi iddiasını yalanladı.

DOSTÇA AYRILDIK DİYEREK HER ŞEYİ ANLATTI

Ayrılık kararını dostça aldıklarını söyleyen Saraçoğlu, şu ifadeleri kullandı: "Birkaç gündür basında hakkımızda çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile 4 yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık...

Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi, aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık. Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahili bulunmadığını bilmenizi isteriz... Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz."

Hafsanur Sancaktutan Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:"Hakkımda çıkan magazin haberleri gerçeği yansıtmamaktadır. Mert Yazıcıoğlu benim rol arkadaşımdır, sette de set dışında da görüşmekten mutlu olduğum biridir. Yılın son günü bu açıklamayı yapmak zorunda kaldığım için üzgünüm. Yeni yılda herkese güzellikler diliyorum."