Afra Saraçoğlu'nun Menajerinden Gelen Açıklama: Suç Duyurusunda Bulunuldu

Yalı Çapkını dizisinden rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile samimi görüntüleriyle gündemde olan Afra Saraçoğlu, bu süre zarfında kendisi hakkında yapılan ve kişilik haklarına saldırıda bulunan yorumlarla ilgili harekete geçti.

Afra Saraçoğlu'nun Menajerinden Gelen Açıklama: Suç Duyurusunda Bulunuldu
Yayınlanma Tarihi : 26 Haziran 2023 16:52

Son zamanlarda adı birçok haberde geçen ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu hakkında menajerinden önemli bir açıklama geldi. Yeniçağ gazetesi'nde yer alan habere göre, Saraçoğlu'nun menajeri suç duyurusunda bulundu.

Konuyla ilgili yapılan açıklamalara göre, Şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde hayat verdiği Seyran karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Afra Saraçoğlu, son olarak dizideki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile dudak dudağa görüntüleriyle gündem oldu.

Saraçoğlu'nun menajeri yaptığı açıklamada, “Afra Saraçoğlu hakkında internet ve sosyal medya üzerinden hakaret içeren paylaşım yapan, kişilik haklarına saldırıda bulunan kişilerle ile alakalı olarak savcılığa suç duyurusunda bulunulmuş olup, haklarında yasal işlem başlatılacaktır.” şeklinde konuştu.

Saraçoğlu'nun menajeri tarafından yapılan bu açıklama, ünlü oyuncunun hayranları tarafından da büyük bir ilgiyle karşılandı.