Ahiretimi yaktım diyen eski eşi Gökhan Çıra'nın ardından Selin Ciğerci ; Rezil ederim, insan içine çıkamazsınız

Fenomen Selin Ciğerci açtı ağzını yumdu gözünü. Youtube'da yayınlanan bir programa konuk olan Gökhan Çıra, Selin Ciğerci'ye ihanet ettiğini itiraf etmiş ve ahiretini yaktığını da söylemişti. Bunun üzerine Selin Ciğerci çarpıcı bir açıklama yaptı.

Ahiretimi yaktım diyen eski eşi Gökhan Çıra'nın ardından Selin Ciğerci ; Rezil ederim, insan içine çıkamazsınız
Yayınlanma Tarihi : 08 Ekim 2022 18:14

Selin Ciğerci'den ayrılan Gökhan Çıra yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor. Yaptığı son açıklamalar Selin Ciğerci'yi çileden çıkardı.

Gökhan Çıra özellikle ''Selin için ahiretimi yaktım'' açıklamasıyla gündem olmuş ve o açıklamalar Takvim'de de manşetten duyurulmuştu. 

Geçtiğimiz günlerde Selin Ciğerci'den ayrılan Gökhan Çıra, Sedef Bekiroğlu ile aşkını ilan etmişti. Çıra'nın başka bir kadınla daha mesajları ortaya çıktı. 

Gökhan Çıra, Sedef Bekiroğlu'nu da başka bir kadınla aldattı.

Sedef Bekiroğlu, aldatma mesajının ardından Gökhan Çıra'dan ayrıldı. Selin Ciğerci "Ucuz kurtulmuş" dedi. 

Selin Ciğerci, Gökhan Çıra'yı yaylım ateşine tutmaya devam etti. Ciğerci marka verip "3 tane aldığın ayakkabıyı değiştir değitştir giy" dedi.

0011-k4ux-soq3-jpg.webp

SELİN CİĞERCİ GÖZDAĞI VERDİ!

Selin Ciğerci ismini vermediği bir TV spikerine de çok kızdı. Sosyal medya fenomeni "Assolistlere benzemem" deyip gözdağı verdi.

"Elimde çok fazla şey var, susuyorum. Beni konuşturmasınlar. Tek tek yayınlarım başka kapıya! İkinizi de rezil ederim" diyen Selin Ciğerci çok sinirlendi. 

Gökhan Çıra, YouTube programına çıkıp Selin Ciğerci'yi aldatma itirafında bulunmuştu. Ciğerci "Ben de mi YouTube kanalı açıp rezil etsem eksik anlatmıştı" sözleriyle dikkat çekti. 

Kaynak: Haber3.com