Aleyna Tilki'den hayranlarını üzen haber! Artık göremeyeceksiniz...

Genç yaşta şöhreti yakalayan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, hayranlarını üzecek haberi sosyal medya hesabından duyurdu. X'i (Twitter) hedef alan Tilki, 'buralar çok değişti' dedi.

Aleyna Tilki'den hayranlarını üzen haber! Artık göremeyeceksiniz...
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2023 23:01

'Yetenek Sizsiniz Türkiye' adlı yarışmaya katılmasıyla ilk kez televizyonlarda görülen Aleyna Tilki, 2016'da Emrah Karaduman'ın 'Cevapsız Çınlama' adlı parçasına vokal yaparak ünlü oldu. Çocuk yaşta yakaladığı şöhreti seslendirdiği parçalar ve yer aldığı albüm projeleriyle sürdüren Tilki, bir süredir İngiltere, Amerika ve Türkiye üçgeninde çalışmalarına devam ediyor. 

Son olarak LGBTİ+ karşıtı yürüyüşle ilgili paylaşımı nedeniyle konseri iptal edilen şarkıcı, sosyal medyadan yaptığı açıklamalarıyla gündem olmuştu. Tilki, bu kez X (Twitter) paylaşımıyla gündem olurken hayranlarını üzdü. 

adsiz2-008.jpg

Twitter'dan Uzak Durmayı Düşünüyor

Şarkıcı Aleyna Tilki, SpaceX ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk'ın satın alarak ismini 'X' yaptığı 'Twitter'dan çıkmayı düşünüyor.

Hayranlarını etkileşime girdiği sosyal medya platformlarından biri olan X ile ilgili yaptığı paylaşımda Tilki; 'Artık tweet atmalı mıyım bilmiyorum. Buralar çok değişti. Sizce? Logo falan ilginç hala aşamadım.' dedi. 

Etiketler :