Alina Boz ile Umut Evirgen evleniyor mu? Sosyetenin konuştuğu düğün

Son olarak FOX TV'deki Bir Peri Masalı Dizisiyle seyirci karşısında olan Alina Boz, şimdilerde Umut Evirgen ile dolu dizgin aşk yaşarken magazin dünyasının beklemediği bir haber geldi.

Alina Boz ile Umut Evirgen evleniyor mu? Sosyetenin konuştuğu düğün
Yayınlanma Tarihi : 10 Eylül 2023 14:22

Sezen Aksu’nun oğlu Mithat Can Özer’den ayrıldıktan 15 gün sonra Umut Evirgen ile sosyal medyada fotoğraf yayınlayarak yeni bir aşka yelken açtığını ilan eden Alina Boz, bu kez nikah masasına oturacak. 


2027 yılında Mithat Can Özer ile evleneceği yönüne çıkan haberlerin ardından kısa bir süre ayrılan çiftten Alina Boz, şimdilerde Umut Evirgen ile dolu dizgin aşk yaşıyor. İddiaya göre, işletmeci ve yapımcı Evirgen, Boz’a evlilik teklifi etmeye hazırlanıyor. Eğer her şey yolunda giderse çift, Kasım ayında nikah masasına oturacak. 

Turkiyegazetesi.com.tr'deki habere göre; Rol aldığı dizi ve filmlerdeki başarısının yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken Alina Boz, uzun süredir Sezen Aksu’nun oğlu müzisyen Mithat Can Özer ile birlikteydi. 2027 yılında evlenmeleri beklenen ünlü çift, Haziran ayında birlikteliklerini sonlandırarak herkesi şaşırtmıştı. Ancak ayrılık haberleri sıcaklığını korurken magazin dünyasını sarsan gelişme oyuncu Alina Boz’dan gelmişti.

Alina Boz, Mithat Can Özer’den ayrılıktan kısa bir süre sonra Umut Evirgen ile sosyal medyada yaptığı paylaşımla birlikteliklerini ilan ederek şaşırtmıştı. Yaptıkları paylaşımlarla gündemden düşmeyen çiftten bu kez evlilik haberi geldi. 

KASIM AYINDA DÜĞÜN VAR


Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre; İşletmeciliğin yanı sıra çektiği sinema filmleriyle de adından söz ettiren Umut Evirgen, çok iyi anlaştığı Alina Boz‘la evlilik planı yapmaya başladı. Her yerde el ele, göz göze olan çiftin sürpriz yapıp kasım ayında evlenebileceği iddia ediliyor. 

Öte yandan son olarak FOX’ta yayınlanan ‘Bir Peri Masalı’ adlı diziyle ekranlarda yer alan oyuncu Boz, ‘Tutsak’ dizisinden teklif aldı. Ancak oyuncu henüz ‘evet’ demedi.