Alina Boz ile Umut Evirgen'in düğün davetiyesi ortaya çıktı! Sadeliği dikkat çekti...

Alina Boz ile Umut Evirgen'in düğününe sayılı günler kala düğün davetiyeleri ortaya çıktı. Yakın arkadaşlarına davetiye göndermeye başlayan çiftin sadelik yana tercihleri dikkat çekti.

Alina Boz ile Umut Evirgen'in düğün davetiyesi ortaya çıktı! Sadeliği dikkat çekti...
Yayınlanma Tarihi : 29 Kasım 2023 16:51

Ünlü oyuncu Alina Boz ile iş insanı ve film yapımcısı Umut Evirgen, 2 Aralık'ta ömür boyu mutluluk için 'evet' diyerek imza atacak. Düğüne sayılı günler kala düğün davetiyelerini dağıtmaya başlayan çiftin şimdiden merak uyandıran düğünlerinden bir detay daha ortaya çıktı. Çiftin düğün davetiyesi sadeliğiyle dikkat çekti. 

adsiz2-004.jpg

Alina Boz ile Umut Evingen'den Sade Düğün Davetiyesi

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Her yerde el ele, göz göze olan çift aşk dolu paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Boz ve Evirgen düğün için A46 Organizasyonuyla anlaştı, 90 kişilik düğünün davetiyeleri dağıtılmaya başlandı.

adsiz-003.png

Çiftin hayatlarının en anlamlı gecesi için hazırlattıkları davetiyenin oldukça sade olması dikkat çekti. Evirgen, nikah sonrası sahibi olduğu mekanda düzenleyeceği after partide dostlarıyla eğlenecek. Nikah şahidi olarak hangi arkadaşlarını seçecekleri merak konusu olan Boz ve Evirgen’in düğün yemeğini Somer Sivrioğlu hazırlayacak.

Etiketler :