Alina Boz ile Umut Evirgen'in düğün detayları ortaya çıktı! Yemekler ünlü şeften...

Beraberlik haberleri magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü oyuncu Alina Boz ile işletmeci Umut Evirgen'in düğün detayları ortaya çıktı. 2 Aralık'ta nikah masasına oturacak çift, davetlilere ziyafet verecek.

Alina Boz ile Umut Evirgen'in düğün detayları ortaya çıktı! Yemekler ünlü şeften...
Yayınlanma Tarihi : 28 Kasım 2023 00:10

Ünlü oyuncu Alina Boz, Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'den ayrıldıktan kısa bir süre sonra ünlü işletmeci Umut Evirgen ile anılmaya başladı. Beraberliklerini bir fotoğraf karesiyle duyurduktan sonra magazin dünyasının attıkları adımı en çok merak edilen çiftin evlenecekleri haberleri de gündeme bomba gibi düşmüştü. Devamlı magazin basınında yer alan çiftin sonunda evlenecekleri tarih belli oldu ve hazırlıklar başladı. Herkesin dört gözle beklediği düğünün detayları da ortaya çıktı. 

adsiz.png

Düğün Yemeği Somer Şef'in Mutfağından Çıkacak

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Alina Boz ile Umut Evirgen’in nikaha ait detaylar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor. Gelen haberlere göre nikah aile arasında kıyılacak. 90 kişilik düğün sonrası Umut Evirgen’in mekanında after parti yapılacak. 

adsiz2.jpg

Gelinlik ve yüzüğü Paris‘ten alan çiftin düğün yemeklerini de özel bir isim yapacak. Somer Sivrioğlu aynı zamanda ortağı olan Umut Evirgen‘e jest yapacak ve düğüne özel bir menü hazırlayacak. Sade bir davetiye hazırlatan çiftin şahitlerini arkadaşları arasından seçeceği öğrenildi.

Etiketler :