Alina Boz ve Umut Evirgen'in nikah şahitleri belli oldu

Bu akşam dünyaevine girecek olan ünlü oyuncu Alina Boz ile işletmeci ve film yapımcısı Umut Evirgen'in nikah şahitleri belli oldu. Emirgan'da demirli olan 'Halas 71' adlı tekneden nikah masasına oturacak olan çiftin nikahına davetliler merak konusu oldu.

Alina Boz ve Umut Evirgen'in nikah şahitleri belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 02 Aralık 2023 18:48

Ünlü oyuncu Alina Boz ile işletmeci ve film yapımcısı Umut Evirgen, 5 aylık birlikteliklerini bu akşam nikahla taçlandıracak. Aile bireylerinin ve sayılı davetlinin katılacağı düğüne ünlü şef Somer Sivrioğlu'nun yemekleri servis edilecek. Öte yandan günlerdir merak konusu olan nikah şahitleri de gün yüzüne çıktı. 

ekran-goruntusu-2023-12-02-183753.png

Fatih Terim ve Özge Özpirinçci Nikah Şahidi Olacak

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; 5 aylık beraberliklerini nikah masasına taşıyacak olan çift düğün için Halas 71 adlı tekneyi seçti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıyacağı nikahta Özge Özpirinçci’nin yanı sıra Fatih Terim’in nikah şahidi olacağı konuşuluyor.

ekran-goruntusu-2023-12-02-184012.png

Basının sorularını yanıtlayan Özge Özpirinçci “Evet, nikah şahit olduğuma dair bir dedikodu duydum, ne görev verilirse yerine getirmek için hazır ve nazır bir şekilde bekliyorum. Umut Evirgen evleniyor. Bir devir kapanıyor. Ben bir arkadaşım daha evliler kervanına katıldığı için çok mutluyum. Alina tanıdığım sektörden tanıdığım ve çok beğendiğim bir oyuncuydu. Şu anda onu yakından tanıdığım için, seçtiğimiz aileye katıldığı için çok mutluyum. Çok mutlular zaten ilk günden beri… Devam eder inşallah” dedi.

Etiketler :