Anlaşma sağlandı Emre Kızılırmak FOX TV'nin Yasak Elma dizisine katıldı!

Yasak Elma dizisinin kadrosuna Emre Kızılırmak'ta katıldı. Emre Kızılırmak'ın canlandıracağı karakter de belli olurken Yasak Elma dizisinin final tarihi de açıklandı

Anlaşma sağlandı Emre Kızılırmak FOX TV'nin Yasak Elma dizisine katıldı!
Yayınlanma Tarihi : 12 Kasım 2022 20:38

Haziran 2023 tarihinde final yapacak olan Yasak Elma dizisi bir yandan da kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Son olarak kadroya Emre Kızılırmak'ta katıldı. Yakışıklı oyuncu Emre Kızılırmak'ın kadroya katılmasıyla birlikte Yasak Elma dizisinin hikayesinde de bazı değişiklikler yaşanacak. Altı sezondur ekranda fırtına gibi esen Yasak Elma dizisinde Emre Kızılırmak oldukça kilit bir role hayat verecek.

Kumru’nun hastaneye kaldırılacağı sahnede göreceğimiz Selim Avcıoğlu rolü için çok sayıda ünlü isimle görüşme yapıldı.

yasak-elma-131-bolumde-neler-oldu-yasak-elma-132-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-yasak-elma-da-bu-hafta-neler-olacak-yasak-elma-son-bolum-ozeti-ve-yasak-elma-131-bolum-ozeti-h189071-4e950.jpg

 Dizinin ilerleyen sahnelerinde Ender’in de yolu Selim’in hastanesine düşecek. 

Kumru, doktor Selim’den çok etkilenecek.

Selim Avcı karakterine yakışıklı oyuncu Emre Kızılırmak hayat verecek.1199312-728xauto.jpg

 

9 Mart 1983 yılında Ankara'da dünyaya gelen Emre Kızılırmak ''Bir Deniz Hikayesi'' ve ''Kara Para Aşk'' gibi dizilerle adını geniş kitlelere duyurmayı başarmıştı.

Emre Kızılırmak şimdilerde FOX TV'nin reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisinde seyirci karşısında olacak. Pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisi kanalda yayınlanan diziler arasında reyting birincisi durumunda. Emre Kızılırmak'ın bu dizi sayesinde var olan popülerliğini iyiden iyiye artırması bekleniyor.