Aşkı Memnu dizisiyle ünlenen Hazal Kaya yeni dizi anlaşması yaptı! İşte yeni projesi

Aşkı Memnu'daki performansıyla beğeni toplayan Hazal Kaya'nın yeni projesiyle de adından söz ettireceği kesin

Aşkı Memnu dizisiyle ünlenen Hazal Kaya yeni dizi anlaşması yaptı! İşte yeni projesi
Yayınlanma Tarihi : 26 Şubat 2024 16:53

 Kariyerine birçok dizi ve film projesiyle devam eden Kaya, yeni bir dizi anlaşması imzaladı. Hayranlarını heyecanlandıran bu gelişme, merakla beklenen yeni projesiyle ilgili detayları da beraberinde getirdi.

Hazal Kaya yeni rolüne hazırlanıyor. Mart ayının sonunda sete çıkması planlanan polisiye türündeki dizide Hazal Kaya, bir dedektifi canlandıracak.

Hazal Kaya son dönemde en çok teklif alan oyuncular arasında.Karga Seven imzalı Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin 2. Sezon çekimlerinin ardından güzel oyuncu aynı yapım şirketinin "Alı-Kara" dizisiyle el sıkışmıştı.

Alperen Duymaz’lı proje eylül sezonuna ertelenince Kaya, dijital projeleri gündemine aldı. Önce beIN Connect’in dijital platformu TOD için çekilecek "Zamanın Kapıları" dizisine sıcak baktığı konuşulan Hazal Kaya adres değiştirdi ve eski yapım şirketi Karga Seven’ın "Sorgu Odası"yla imza aşamasına geldi.

10 bölümden oluşan Sorgu Odası dizisi de TOD için hazırlanıyor. Mart ayının sonunda sete çıkması planlanan polisiye türündeki dizide Hazal Kaya, bir dedektifi canlandıracak. Ünlü oyuncunun partnerinin kim olacağı ise önümüzdeki hafta belli olacak.

Kaynak: Gercekgundem.com

Etiketler :