Aslı Bekiroğlu'dan beklenmedik isyan! Çeşme ve Bodrum'daki yüksek fiyatlar ünlü isimleri de yaktı...

Popüler tatil beldeleri Çeşme ve Bodrum'daki fiyatlar ünlü isimleri de etkiledi. Ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu da tatilini yarıda kesen ünlüler kervanına katıldı.

Aslı Bekiroğlu'dan beklenmedik isyan! Çeşme ve Bodrum'daki yüksek fiyatlar ünlü isimleri de yaktı...
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2023 01:07

2015'te FOX TV'de yayınlanan 'Adı Mutluluk' adlı diziyle ünlenen, ardından rol adlığı 'İkimizin Yerine', 'Jet Sosyete' ve 'Bandırma Füze Kulübü' adlı projelerle adından söz ettiren ünlü oyuncu Aslı Bekiroğlu, Çeşme ve Bodrum'daki uçuk fiyatlardan dem vuran ünlüler arasına adını yazdırdı. 

ASLI BEKİROĞLU'NUN TATİLİNE YÜKSEK FİYATLAR ENGEL OLDU

Yeni Çağ'da yer alan habere göre; Aslı Bekiroğlu, Nişantaşı City's'de görüntülendi. Kol kola görüntülendiği erkek arkadaşı Muratcan Sancak için oyuncu, "Beyefendi mahalleden yakın arkadaşım. Bebek'ten... Komşum" dedi. Bekiroğlu, "Komşunuz ne iş yapıyor?" sorusuna, "Hiç bilmiyorum. Mahalleden arkadaşım" yanıtını verdi.

maxresdefault-002.jpg

İKİ DİZİYLE GÖRÜŞÜYOR

Çeşme ve Bodrum'da tatil yaptığını belirten oyuncu, "Döndüm artık. Dijital platformda olacak iki diziyle görüşüyorum" dedi.

"ÇOK PAHALI OLDUĞU İÇİN İSTANBUL'A DÖNDÜM"

Tatil beldelerinin pahalı olduğunu belirten Bekiroğlu, "Çok pahalı olduğu için döndüm. Çeşme ve Bodrum'da bir gece dışarı çıkınca canınız sıkılıyor. 1-2 hafta tatil yaptım" diye konuştu.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan