Aslıhan Gürbüz 'Evlenip iki çocuk yapmalısın' diyen takipçine haddini bildirdi

Yakın zaman önce meslektaşı İsmail Hacıoğlu ile yollarını ayıran ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, köpeğiyle fotoğraf paylaştığı için kendisine "Bence evlenmeli ve iki çocuk yapmalı" diyen takipçisine çok ağır sözlerle yanıt verdi! Gürbüz'e destek yağdı

Aslıhan Gürbüz 'Evlenip iki çocuk yapmalısın' diyen takipçine haddini bildirdi
Yayınlanma Tarihi : 12 Eylül 2023 11:59

Yıllar önce yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki Merve Aksak rolüyle adından söz ettirmeye devam eden Aslıhan Gürbüz, köpeğiyle verdiği poza "Bence iki çocuk yapmalısın" diyen takipçisine tepki gösterdi.

"BU HESAPTAN DEFOLUP GİTMELİSİN"

Bir süredir ekranlarda görünmeyen ünlü oyuncu Aslıhan Gürbüz, Instagram hesabından köpeğiyle çektiği fotoğrafları "Gittiğim yolları dönmüyorum, arada bir yoldaşlarımı bekliyorum" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. 

Gürbüz'ün paylaşımına yorum yapan bir kullanıcı da "Bence evlenmeli. İki çocuk yapmalı. Kendini kedi, köpek ile kandırmamalı" dedi. 

100510091-aslihan-gurbuz-den-evlenip-iki-cocuk-yapmalisin-163188148515m.jpg

Takipçisinden gelen yoruma sinirlenen başarılı oyuncu da "Bence artık çeneni kapamalı, bu hesaptan defolup gitmelisin. Kendini kimin yerine koyuyorsan yallah oraya" cevabını verdi.

KİLOLU ELEŞTİRİLERİNE DE ÇOK SERT ÇIKMIŞTI

Aslıhan Gürbüz yıllar önce bir takipçisiyle de kilo tartışmasına girmişti. ntv'deki habere göre; Aslıhan Gürbüz, kilosunu eleştiren bir takipçisine sert bir yanıt vermişti. 

618ab860214ed821746544fb.jpg

Gürbüz, "Ya bu kilolar ne olacak? Acil çözmen lazım" diyen takipçisine, "Tatlım senin başka bir kadının bedenini kafaya takman ne olacak? Acil kendine başka dertler bulman lazım" diye çıkışmıştı. 

Etiketler :