Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz yeniden mi sevgili oluyor? Neden ayrıldıkları ortaya çıktı

Oyuncu Ayça Ayşin Turan'ın Alp Navruz'la tekrar partner olmak istemediği iddia edildi. Bazı haber sitelerinde ikilinin yeniden sevgili olacakları öne sürülmüştü. Ancak iddialarla ilgili dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. İkilinin hayranları çok üzüldü

Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz yeniden mi sevgili oluyor? Neden ayrıldıkları ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 29 Aralık 2022 02:58

Ekim ayında 1 yıllık ilişkilerini sessiz sedasız noktalayan oyuncu çift Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın neden ayrıldığı ortaya çıktı. Hürriyet'in haberine göre çiftin ayrılık sebebi; Alp Navruz’un, sevgilisinin işine burnunu sokması.


Alp Navruz, TRT’de yayınlanan “Yürek Çıkmazı” dizisinde oynuyor. Fakat dizi projesi ilk önce Ayça Ayşin Turan’a gelmiş. Başrol karakteri "Zeynep"i canlandırması teklif edilen Turan, senaryoyu okuduktan sonra fikrini alması için sevgilisine okutmuş. Senaryoyu çok beğenen Alp Navruz ise Turan’a bilgi vermeden, menajeriyle birlikte yapımcıyla görüşerek dizinin erkek başrolünü canlandırmak ve sevgilisiyle yeniden ekranda partner olmak istediğini söylemiş.

3529896-d8227d91639735f964b6bfb5161ad860-640x640.jpg
Ancak bu durum Ayça Ayşin Turan’ın hiç hoşuna gitmeyince, kendisini tekrarlamak istemediğini söyleyerek yapımdan affını istemiş. Ağustos ayında Ekin Koç’la kamera karşına geçen oyuncu, sevgilisinin rol arkadaşını kıskanmasıyla zor günler geçirmişti.


Bu süreçte ayrılıp yeniden barışan çift, sorunlarını geride bırakmışa benziyordu. Fakat “Yürek Çıkmazı” meselesi de üstüne tuz biber ekince, çift ayrılık kararı almış.