Ayrılık acısının ardından Nesrin Cavadzade bu kezde ölüm acısıyla sarsıldı!

Yasak Elma dizisiyle ünlenen Nesrin Cavadzade'nin en acı günü. Sosyal medya hesabından üzüntülerini paylaşan Nesrin Cavadzade çektiği acıyı paylaştı

Ayrılık acısının ardından Nesrin Cavadzade bu kezde ölüm acısıyla sarsıldı!
Yayınlanma Tarihi : 19 Ekim 2022 20:03

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade bu dizi sayesinde ün kazanmıştı. Bir süre Uç Kuruş dizisinde de yer alan güzel oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Gökhan Alkan ile de aşk yaşamıştı. Evlilik yolunda ilerlerken ikili ayrılmıştı. Bu olayın ardından Nesrin Cavadzade başka bir acı haberle sarsıldı. Kedisini kaybeden Nesrin Cavadzade sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla üzüntülerini paylaştı. 

Oyuncu şunları yazdı.

"Bu fotoğraf 16 yıllık beraberliğimizin ve mücadelemizin bir özeti gibi."

eiypx-1666177007-0785.jpg

“Sen kitaplarda yazan her şeyin tam tersiydin. Kaç defa yanlış teşhislerle, yanlış tedavilere maruz kaldık. Ama ölmedik. 16 yıl yaşadık. Sen bana mucizelere inanmayı öğrettin.”

“Mucizevi bir şekilde yaşadığın için, ölümün de bir ölümden çok mucizeye benzedi. Beyaz, şişman bir bulut olduğuna ve bana göklerden her gün görüneceğine eminim.”

screenshot-3-egx9.jpg

“Birisi bir mucizeye inandığında onu gerçeğe dönüştürmek için yol arkadaşları gerekir. Tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ederiz” notuyla paylaştı.