Berk Oktay-Yıldız Çağrı Atiksoy çifti bebeklerine kavuşmak için gün sayıyorlar

Berk Oktay-Yıldız Çağrı Atiksoy çiftinin mutlu bekleyişi

Berk Oktay-Yıldız Çağrı Atiksoy çifti bebeklerine kavuşmak için gün sayıyorlar
Yayınlanma Tarihi : 05 Nisan 2024 19:45

Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti, mutlu bir bekleyiş içerisinde bebeklerine kavuşmak için gün sayıyor. İki yıl önce hayatlarını birleştiren çift, şimdi ise ailelerini genişletmenin heyecanını yaşıyor. Berk Oktay, eşinin doğum gününü romantik bir paylaşımla kutlayarak bu mutlu süreci sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.


Bebek bekleyen çift, bu süreci birlikte yaşamanın verdiği mutluluğu yakın çevreleriyle de paylaşıyor. Yakın zamanda ailelerine yeni bir birey katmanın heyecanını yaşayan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy çifti, bebekleriyle birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmeyi sabırsızlıkla bekliyor. 

"Savaşçı" dizisinde birlikte rol alan ve ardından arkadaşlıkları aşka dönüşen Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, iki yıllık mutlu ilişkilerinin ardından 2022 yılında evlilikle taçlandırdı.

Bebek bekledikleri ortaya çıkan ve bir kızları olacağını duyuran çiftten Yıldız Çağrı Atiksoy, "Kız bebemiz geliyor. Allah'ım sana şükürler olsun. Sağlıkla, vaktinde kavuşmak nasip olsun. Bir gün kızım olursa annemin, hayatım boyunca ettiği dualar sayesinde olacağını çok iyi biliyordum. Sonra da buna Berk dahil oldu" demişti.

Berk Oktay, eşinin doğum gününde yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

Oyuncu, "Benim güzel Karım… İyi ki doğdun ve ruhlarımız birbirini buldu… Ömrümüz bir olsun" dedi.

Kızlarını kucaklarına almak için gün sayan çift, bebek partisi düzenledi.

 

Atiksoy, sosyal medya hesabında arkadaşları ve yakınlarıyla çekildiği kareleri yayınladı.

KAYNAK: NTV