Bilinmeyen gerçeği anlatan Kibariye: Seda Sayan’ı butikte ben keşfettim

Şarkıcı Kibariye konuk olduğu bir programda şimdilerin en ünlü isimlerinden biri olan Seda Sayan’ı nasıl keşfettiğini anlattı.

Bilinmeyen gerçeği anlatan Kibariye: Seda Sayan’ı butikte ben keşfettim
Yayınlanma Tarihi : 20 Kasım 2022 16:42

Seda Sayan, sanat hayatı ve özel hayatıyla gündemden düşmezken şarkıcı Kibariye, Seda Sayan hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Seda Sayan'ın nasıl ünlü olduğu hep merak edilirdi. Seda Sayan'ın Kibariye tarafından keşfedildiği ve ünlü olduğu ortaya çıktı.

GEÇMİŞE GÖTÜREN FOTOĞRAF KARESİ

‘Doğu Demirkol ile Alelade Show’a konuk olan Kibariye, programda meslektaşı Seda Sayan ile sarıldıkları pozu görünce hemen alkışladı. Şarkıcı sonrasında da Sayan’ı nasıl keşfettiğini anlattı.

seda-e1668926065137.jpg

SEDA SAYAN'IN NASIL ÜNLÜ OLDUĞUNU ANLATTI!

Kibariye ve Şarkıcı iki sıkı dost. Senelerce ikili birlikte de yaşamıştı. O günleri anlatan Kibariye ezber bozacak açıklamalarda bulundu.

Kibariye, “Şu Seda’yı ne zaman görsem içimin yağları eriyor. Biz aynı evde 40 sene yaşadık. Bir butiğe gittim, kendime kazak almak istedim. Seda’yı bir gördüm, maşallah çok güzel kadın. ‘Sen buraya yakışmıyorsun. Sesin var mı senin?’ dedim. Azıcık şarkı okudu. Bana da alt kadro lazımdı. Seda’yı ben o zaman keşfettim. Başka kimseye böyle bir şey yapmadım. Elektriğim Seda ile tuttu. Kalbi çok güzeldir Seda’nın. Ekranda nasıl konuşuyorsa aynı öyledir” açıklamasında bulundu.

Kaynak: londragundem.com