Binnur Kaya ve Ecem Erkek 'Güzel Günler' dizisiyle geri dönüyor! Dizinin yeni kanalı Acun'u üzecek

Binnur Kaya geçtiğimiz 2 sezon boyunca tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda ve TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisiyle ekranlardaydı. Binnur Kaya ile Ecem Erkek 'Güzel Günler' dizisiyle dönüyor! Dizinin Kanalı Acun Ilıcalı'yı üzecek

Binnur Kaya ve Ecem Erkek 'Güzel Günler' dizisiyle geri dönüyor! Dizinin yeni kanalı Acun'u üzecek
Yayınlanma Tarihi : 21 Ekim 2022 13:55

Avrupa Yakası ve Kırmızı Oda dizileriyle ününe ün katan Binnur Kaya oynadığı sayısız dizi ve filmle başarıdan başarıya koşan bir isim.

Show TV ile anlaşma sağlayan Binnur Kaya ekranlara geri dönüyor. Show TV, Acun Ilıcalı'nın rakibi olan bir kanal. Acun bu kanalda uzun yıllar çalışmıştı.

2 sezon boyunca tv8'i reytinge boğan Binnur Kaya artık Show TV ekranlarında boy gösterecek. 

DİZİYLE İLGİLİ BİLGİLER DE BELLİ OLDU

Osman Taşçı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu dizi Selma ile Mihran’ın doğdukları gün kulaklarına fısıldanan ölümsüz aşkın, bu aşkın ardındaki sırların ve onları kucaklayan sıcak, eğlenceli, neşeli bir ailenin hikayesini ekrana taşıyacak. ‘

maxresdefault-001.jpg

Güzel Günler’in oyuncu kadrosunda usta ve genç isimler bir arada yer alıyor. Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse ve Yıldıray Şahinler ve Seray Gözler’i bir araya getiren ‘Güzel Günler’ izleyicilerin yeni favorisi olacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş