Bircan Bali Beyaz TV'den kovuldu mu? İlk kez konuştu: Ağlayarak ayrıldım

Yakın zaman önce 8 yıl çalıştığı Beyaz TV'den ani bir kararla ayrılan ünlü sunucu Bircan Bali, 'kovuldu' iddialarına cevap verdi. 'Ağlayarak ayrıldım' diyen Bali, dikkat çeken açıklamalara imza attı.

Bircan Bali Beyaz TV'den kovuldu mu? İlk kez konuştu: Ağlayarak ayrıldım
Yayınlanma Tarihi : 03 Ekim 2023 17:50

Yakın zaman önce 8 yıl çalıştığı Beyaz TV'den ani bir kararla ayrılan ünlü sunucu Bircan Bali, 'Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece' programına konuk oldu. 

Seren Serengil ve daha birçok ünlü isimle 'Söylemezsem Olmaz' programıyla uzun yıllar ekrana gelen güzel sunucu Bali, hakkında ortaya atılan 'kovuldu' iddialarını cevapladı. Kalaycıoğlu'nun "Yayın dönemine 1 hafta kala ayrılmış olman çok zamansız değil miydi?" sorusu üzerine konuşan ünlü sunucu, çarpıcı sözlere imza attı. 

'KANALLA EVLİ GİBİYDİK'

'Beyaz TV'den kovuldu' iddialarını yalanlayan Bircan Bali, "Çalıştığınız kurumda bir takım şeyler paradan daha önemli. Huzurla gidebiliyor muyum, ayaklarım geri geri gidiyor mu? Ben 8 yıl boyunca hiç ayaklarım geri geri gitmeden kanala gittim. Birkaç partnerim dışında bu duyguyu hissetmedim ve hep oraya evim gibi gittim. Yönetimsel bir takım değişikliklerden dolayı orada olmamam gerektiğini hissettim. Aslında sözleşmem 1 yıl daha vardı. Kanalla karşılıklı konuşarak ayrıldık. Sözleşmemi karşılıklı yırtarak ağlayarak ayrıldım. Kanalla evli gibiydik ki benim evliliklerimi 5 sene sürerken ben 8 sene çalıştım. Benim bir yere ait olma durumum 8 yıl bir tek o kurumda oldu. Zor bir karardı. Ben televizyonculuğumu ve nasıl göründüğümü biliyorum. Yeteneklerimin de farkındayım ve çok düşünerek verdiğim bir karar değildi. Allah büyüktür. 8 sezon boyunca her yaz tatiline çıktığımda 'hep Bircan Bali kovuldu' demişlerdi. Ama biz anlaşarak ayrıldık. Benim bir yerde artık kanatlanmam gerekiyordu" dedi. 

Erdoğan Kan 

Etiketler :