Birce Akalay'dan özel anlaşma! Güzelliğiyle Arap dünyasını da sarsacak...

Başarılı oyuncu Birce Akalay, son dönemde yer aldığı projelerle adından söz ettirirken birbirinden etkili anlaşmalara da imza atmaya devam ediyor.

Birce Akalay'dan özel anlaşma! Güzelliğiyle Arap dünyasını da sarsacak...
Yayınlanma Tarihi : 09 Ağustos 2023 23:20

Ünlü oyuncu Birce Akalay, son dönemde başta Netflix yapımı olmak üzere yer aldığı projelerle sadece ülkemizde değil, birçok ülkede de tanınır hale geldi. Dizi ve filmlerin yanı sıra güzelliğiyle reklam filmlerini de süsleyen Akalay'ın son anlaşması gündem oldu. Oyuncu güzelliğiyle Arap dünyasını da büyüleyecek.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-001.jpg

BİRCE AKALAY ARAP DÜNYASINI SALLAYACAK

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Birce Akalay rol aldığı dizi ve filmlerle oldukça başarılı bir kariyer planı yürütüyor. Pandemide boş durmayan kendi takı markasını piyasaya çıkaran güzel oyuncu peş peşe Kuş Uçuşu ve Mezarlık dizilerini çekmiş ve her iki proje de büyük ses getirmişti. 

Kuş Uçuşu’nu 3 sezona tamamlayan güzel yıldız yüzü olduğu markalarla da adından söz ettiriyor. Bir giyim markasının kampanyasında görev alan ve düzgün fiziğiyle kendisine hayran bırakan Akalay’ın ayrıca dünyaca ünlü kozmetik markası Neutrogena için çektiği filmler de çok beğenildi.

Birce Akalay Neutrogena anlaşması çok başarılı olunca Arap dünyasına da açıldı ve reklam filmlerinin Birleşik Arap Emirleri, Suudi Arabistan Krallığı ve Kuveyt’te yayınlanması için de yeni anlaşma yaptı.

Derleme: ulusalpost.com/Erdoğan Kan