Boşandıktan sonra eski soyadına dönen ünlü oyuncudan dikkat çeken itiraf

'Conka' soyadıyla tanınan ünlü oyuncu Yasemin Baştan, boşandıktan sonra yaşadığı süreci geçtiğimiz aylarda evliliğini sonlandıran Ceyda Düvenci'ye anlattı. Çarpıcı bir itirafta bulunan oyuncu sözleriyle sosyal medyada gündem oldu.

Boşandıktan sonra eski soyadına dönen ünlü oyuncudan dikkat çeken itiraf
Yayınlanma Tarihi : 25 Ekim 2023 18:31

'İkinci Bahar' adlı dizide oynadığı 'Melek' karakteriyle herkesin tanıdığı isim haline gelen ve 'Conka' soyadıyla tanınan ünlü oyuncu Yasemin Baştan, Ceyda Düvenci'nin NTV'de yayınlanan 'Bambaşka Sohbetler' programına konuk oldu. Ünlü oyuncu çarpıcı soyadı açıklamasıyla sosyal medyada gündem oldu.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ünlü oyuncu Yasemin Baştan yayında, bilinen soyadı Conka yerine  Baştan’ı kullanan usta oyuncunun durumu Ceyda Düvenci‘nin dikkatini çekti. Sunucu Düvenci, ''Bunca yıllık kariyerini Conka soyadına inşaa edip, şimdi Baştan’ı seçmek büyük bir cesaret'' yorumunda bulundu. 

pagec-001.jpg

'Kendi Cumhuriyetimi İlan Ettim'

Baştan, canlı yayında boşandığını itiraf ederek; ''Bunun telaffuzuna ihtiyaç da olmadı. Ben programlara katılan da biri değilim. 3 yıl olacak boşanalı sürecin üzerinden 3 yıl geçti. O soyadıyla başladım evet. Şimdi gerçekten Baştan başlıyorum…  Kendi cumhuriyetimi ilan ettim diyeyim. Herkes iyi olsun, ben çok iyiyim. Yaşadığım her şeye teşekkür ediyorum. Oğlum 26 yaşında oldu.  Benim için gerekli miydi, belki değildi. Şu andaki Yasemin’i çok seviyorum. Çok güldüğüm bir şey oldu, şöyle bir haber okudum bir dizi için ‘Rolü Yasemin Conka’ya teklif ettiler ama Yasemin Baştan aldı’ o çok eğlenceliydi'' dedi.

Etiketler :