Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan arasında büyük kavga! Ekran başındakiler de buz kesti

Ezeli rakipler Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan arasında kavga çıktı. Bülent Ersoy'un Ajda Pekkan hakkındaki söylediği sözler ekran başındakileri de buz kestirdi.

Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan arasında büyük kavga! Ekran başındakiler de buz kesti
Yayınlanma Tarihi : 07 Ekim 2022 15:30

Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan arasındaki gerilim bitmiyor. Bülent Ersoy, Ajda Pekkan hakkında yaptığı yorumla bir anda gündemin üst sırasına yerleşti.

Geçtiğimiz günlerde Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına canlı bağlanan Diva, Pekkan'a gelen övgüler için '' İki tane ibici çorabı babam da giyse taş gibi olur.'' dedi.


Ayrıca '' Almanya'da biletleri satılmayınca 3 konseri de iptal oldu'' diyerek tepkileri üzerine çekti. Pekkan ise bu yorumlarla ilgili olarak hiçbir açıklama yapmadı.

Ajda Pekkan ve Bülent Ersoy daha öncede çok sayıda kavgayla gündeme gelmişlerdi. İkili bu tartışmaların ardından barışmış olsa da Bülent Ersoy'un bu sözlerinin ardından gerilimin çok daha uzun sürmesi bekleniyor.

130706294-mustafa-keser-7-hinu.jpg

Bülent Ersoy, geçtiğimiz aylarda da türkücü Mustafa Keser ile girdiği tartışmayla gündeme gelmişti. Uzun süre gündemde kalan o kavgadan ise şimdilik ses seda yok.

Kaynak: Onedio.com - Ulusalpost.com