Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in lüks tekne tatilinin sırrı ortaya çıktı! Meğer gerçek bambaşkaymış...

Ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in attıkları her adımı olay olan 10 günlük tekne tatilinin sırrı ortaya çıktı. Duyan 'yok artık' diyor.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in lüks tekne tatilinin sırrı ortaya çıktı! Meğer gerçek bambaşkaymış...
Yayınlanma Tarihi : 08 Ağustos 2023 00:06

Attıkları her adım, yaptıkları her paylaşım olay olan ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde 10 günlük tekne turundaydı. Tekne tatiline ödedikleri ücretle gündem olan çift iddiaları karşılıksız bırakmış, herhangi bir açıklama yapmamıştı. Meğer gerçek bambaşkaymış. Duyanın 'yok artık' dediği Burak Özçivit-Fahriye Evcen'in lüks tatillerinin detayları;

Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; Ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, dizi, reklam filmi ve sosyal medya hesaplarından yaptıkları her bir paylaşım için aldıkları dudak uçuklatan ücret ve lüks yaşantılarıyla gündem olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda oyuncu Evcen'in sosyal medya hesabından yapacağı her bir tanıtım paylaşımı için 250 bin TL aldığı iddia edilmişti. Son olarak lüks bir teknede geçirdikleri 10 günlük tatil için ödedikleri ücret ve Özçivit’in aldığı kilolarıyla gündem olan çift, bu kez bambaşka bir konuyla gündem oldu.

cscsdcd.jpg

BURAK ÖZÇİVİT VE FAHRİYE EVCEN EKONOMİK KRİZİ Mİ YAŞIYOR?

10Haber’den Müge Dağıstanlı’nın haberin göre; Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin her anları olay olan lüks bir teknede geçirdikleri 10 günlük tatil için 1 milyon TL ödedikleri iddia edilmişti. Ancak tekne, oyuncu Özçivit’in yakın dostu olan bir iş insanına aitmiş. Yani, çift bedava 10 gün tatil yapmış.

Öte yandan Gündoğan’da biri 1,5 milyon dolar diğeri 1 milyon dolar olmak üzere iki villaları olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, birini satmaya karar vermiş.

Derleme: ulusalpost.com - Erdoğan Kan