Burak Özçivit'in oğlu Karan'la son paylaşımını görenler gözlerine inanmadı! 'Bu kadar mı benzer?'

ATV'nin fenomen dizisi 'Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit, oğlu Karan ile havuzdan yaptığı paylaşıma sosyal medyada yorum yağdı.

Burak Özçivit'in oğlu Karan'la son paylaşımını görenler gözlerine inanmadı! 'Bu kadar mı benzer?'
Yayınlanma Tarihi : 10 Ağustos 2023 00:40

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve çocuklarıyla geçtiğimiz günlerde olay olan lüks tekne tatilinden döndüler. Ünlü çiftten oyuncu Özçivit, lüks tatilde çekilen fotoğraflarında aldığı kilolarla dikkat çekmiş, günlerce konuşulmuştu. Oyuncu Özçivit, bu kez büyük oğlu Karan ile havuzdan paylaştığı fotoğrafla gündem oldu. Baba-oğlu görenler benzerliklerine dikkat çekti.

Gecce.com.tr'de yer alan habere göre; Ünlü oyuncu Burak Özçivit, oğlu Karan ile birlikte keyif dolu bir havuz günü geçirirken çektirdiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımlar kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Özçivit, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflarda, oğlu Karan ile havuz kenarında keyif yaparken görülüyor.

Babalık ve aile bağlarına verdiği önemle tanınan oyuncu, paylaşımlarına "Baba-oğul anları" notunu düşerek eşlik etti. Fotoğraflarda Burak Özçivit ve Karan'ın mutlulukları gözlerinden okunuyor.

pagecsdcsd.jpg

Özellikle "Maşallah size" ve "Heyt be aslanlar" gibi sevgi dolu yorumlar, takipçilerinin paylaşımlara gösterdiği olumlu tepkileri yansıtıyor.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-002.jpg

Derleme: ulusalpost.com/Erdoğan Kan